bannerImage

زمستونت رو طلایی کن...

در جشن 58 سالگی پاکسان شرکت کن و سکه طلا ببر!

10 سکه طلا هدیه پاکسان در پنجاه و هشتمین سالگرد تاسیسش

به پاس همراهی 58 ساله شما عزیزان، شرکت پاکسان 10 سکه طلا هدیه می دهد!

پنجاه و هشت سال از حضور محصولات پاکسان در خانه های شما می گذرد؛ حال به پاس استقبال و حمایت همیشگی شما عزیزان، قصد داریم مسابقه ای بزرگ، با جوایز ویژه برگزار کنیم. شرکت در این مسابقه هیجان انگیز نیاز به صرف مدت زمان زیادی هم ندارد و تنها در عرض یک دقیقه می توانید شانس خود را برای دریافت سکه طلا امتحان کنید. تنها کافی است از این سه گام پیروی کنید:

  • 1. نام و نام خانوادگی، شماره تماس و آیدی اینستاگرام خود را در فرم زیر ثبت نمایید.
  • 2. پس از تکمیل فرم، کد احراز هویت به شماره تماس ثبت شده ارسال می شود که با ورود آن در فرم، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.
  • 3. در پایان با فالو کردن پیج اینستاگرام پاکسان و لایک کردن پست مسابقه، حضور خود را به ما اطلاع دهید.

توجه داشته باشید که با انتشار پست مسابقه در استوری یا حتی منشن کردن حداقل سه نفر از دوستانتان، می توانید شانس خود را برای برنده شدن در قرعه کشی افزایش دهید. یکی از برندگان خوش شانس ما از میان کسانی خواهد بود که پست مسابقه را استوری کرده و یا بیشترین افراد را منشن کرده باشند. فراموش نکنید که اسکرین شات استوری خود را پس از گذشت 24 ساعت برای ما ارسال کنید.

جوایز بزرگ این مسابقه 10 سکه طلا یک گرمی برای 10 نفر خواهد بود.

این مسابقه از 6 دی ماه آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه دارد. روز شنبه بیستم دی ماه، نتیجه قرعه کشی در صفحه اینستاگرام پاکسان اعلام خواهد شد.

producers-icon

+ 3 میلیون نفر

مصرف کننده
history-icon

1 سال

سابقه در صنعت
varaiton-of-products-icon

0 قلم محصول

تنوع محصولات
customer-satisfaction-icon

3%

رضایت مشتریان

پست مسابقه کدام است؟

برای پیدا کردن پست مسابقه به پیج اینستاگرام پاکسان به نشانی @paxanco_official مراجعه نمایید. آخرین پست منتشر شده، پست مسابقه می باشد .

  • 1. اطلاعات خود را در فرم ثبت نام وارد نموده و روی دکمه ارسال کد کلیک کنید.
  • 2. کد احراز هویت پیامک شده را در پنجره باز شده ثبت نمایید.
  • 3. پیج اینستاگرام پاکسان را فالو و پست مسابقه را لایک کنید.
  • توجه داشته باشید که با انتشار پست مسابقه در استوری خود یا حتی منشن کردن حداقل سه نفر از دوستانتان می توانید شانس خود را برای برنده شدن بالا ببرید. فراموش نکنید که اسکرین شات استوری خود را پس از گذشت 24 ساعت برای ما ارسال کنید.

قرعه کشی ۹ برنده اول میان کلیه شرکت کنندگان انجام می شود. پس از تعیین هر برنده، اجرای کامل سه شرط اصلی مسابقه بررسی می شود. برنده آخر از میان کسانی انتخاب می شود که پست مسابقه را استوری کرده و یا حداقل سه نفر از دوستان خود را منشن کرده باشند.

ثبت شماره تماس صرفا برای اثبات حقیقی بودن افراد است.

faq-image

شرکت در مسابقه

برای شرکت در این مسابقه، فرم زیر را تکمیل و اطلاعات خود را ثبت نمایید. پس از چند لحظه، کد احراز هویت به شماره تماس ثبت شده ارسال می گردد، این کد را در فرم ثبت نمایید تا ثبت نام شما تکمیل شده و پیامک تایید نهایی برایتان ارسال شود. فراموش نکنید که فالو کردن پیج اینستاگرام پاکسان و لایک پست مسابقه از شرایط اصلی شرکت در قرعه کشی می باشد.