هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه نخواهیم کرد

1399/11/12
13

حسین معین زاد؛
هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه نخواهیم کرد

 

همایش تحلیل عملکرد استراتژی شوینده به همت شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر صبح چهارشنبه ٨ بهمن ماه با سخنرانی حسین معین زاد، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار شد.

در این همایش ضمن برگزاری سمینار آموزشی در خصوص برندینگ، عملکرد شرکت مدیریت صنعت شوینده، بررسی شد.

در این همایش درآمد شرکت در هفت سال منتهی به سال ۱۳۹۸، میانگین رشد سالیانه درآمد شرکت ناشی از تورم، شاخص‌های لازم برای تحلیل درآمد واقعی (حذف اثر تورم) و رشد این شرکت در مقایسه با دیگر شركت ها تحلیل شد.

به گزارش بیدنا، در بخش دیگری از این همایش معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر، ضمن بیان اولویت طرح تحول در شرکت های تابعه به منظور خلق مزیت های رقابتی، ایجاد طرح های استارت آپی نوآور را با مؤلفه های مقیاس پذیر، تکرار پذیر، ارزش آفرین، اشتغال محور و کارآفرین برشمرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر در ابتدای همایش با تشکر و قدردانی از مدیریت عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده برای برگزاری این همایش، افزود: طرح تحول در شرکت های تابعه به منظور خلق مزیت های رقابتی در شرکت توسعه صنایع بهشهر در ابتدای مدیریت جناب آقای مهندس محسنی مجد در دستور کار قرار گرفت که به واسطه آن شرکت توسعه صنایع بهشهر بتواند به اهداف استراتژیک خود دست یابد.

وی به متدهای مدیریتی روز دنیا اشاره کرد و یادآور شد: امروزه برنامه استراتژیک در سازمان‌ها به منزله یک رقابت، و داشتن آن به منزله این است که بتوانیم با تغییرات محیطی متفاوت، خودمان را انعطاف پذیر و هماهنگ کنیم و چشم اندازها و ماموریت های سازمان را کشف کنیم.

معین زاد با اشاره به تغییرات محیطی موجود و كسب و كار هوشمند در دنیای امروز گفت: می توانیم به سمت نوعی هوشمندی در کسب و کار برویم و این هوشمندی در شرکت های تابعه محقق نمی شود مگر در چارچوب مفاهیمی چون مدیریت دانش که شامل استخراج دانش و جمع آوری، ارزیابی و سازماندهی و توزیع دانش در شرکت ها در دستور کار قرار بگیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه برگزاری این همایش را یکی از حلقه های قوی و مستحکم زنجیره هوشمندی کسب و کار دانست و افزود: برنامه های تحقیق و توسعه به عنوان یکی از سندهای بالادستی برنامه ریزی استراتژیک مورد توجه قرار می‌گیرد و ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که یک برنامه ریزی استراتژیک خوب و قابل پیاده سازی داشته باشم ولی چراغ تحقیق و توسعه و R&D در سازمان های ما خاموش باشد. اگر یکی از اسناد بالا دستی ما که برنامه های تحقیق و توسعه و آینده پژوهی است، روشن باشد و همانند یک نورافکن مسیر برنامه ریزی ما را شفاف و متمایز کند، آنگاه برنامه ریزی استراتژیک ما از طریق برنامه های عملیاتی اش می‌تواند محقق شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در جامعه و اقتصاد پسا کرونا، فناوری اطلاعات و ارتباطات هدف نهایی و زنجیره تکمیلی ما است، مقتنی بر این مفاهیم طرح های استارت آپی داشته باشیم. طرح های استارت آپی نوآور، مقیاس پذیر، تکرار پذیر، ارزش آفرین، اشتغال محور و کارآفرین هستند. ما در جامعه سود مد نظرمان هست؛ ولی سودی که از پس این صفات حادث شود. ما حاضر نیستیم هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه کنیم. لذا این ویژگی ها را در چارچوب طرح های استارت آپی هم در حوزه های تحقیق و توسعه مد نظر قرار دهید.

 

#

#
مدیر سایت
بیانات رهبری فصل الخطاب انتخاب اصلح است
به منظور تبیین اهمیت انتخاب رئیس جمهور اصلح و با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، جلسه ای با حضور آقای حسینی از هادیان سیاس
مشاهده
باید کشور را به دست افراد اصلح بسپاریم
مدیر عامل پاکسان، پرسنل این مجموعه را به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت نمود.
مشاهده
اقدام مدیر عامل پاکسان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)
مدیر عامل پاکسان روز دختر را به فرزندان پرسنل این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
آگهی مناقصه عمومی شرکت پاکسان
شركت پاكسان (سهامی عام) تولید كننده محصولات شوینده و بهداشتی در نظر دارد ترخیص مواد اولیه و ماشین آلات وارداتی خود را از كلیه گمركات كشور از طریق مناق
مشاهده
صادرات محصولات صنعتی پاکسان به پاکستان
شرکت پاکسان محصولات صنعتی خود را به کشور پاکستان صادر کرد.
مشاهده
رشد ٨٨ درصدی فروش در پاکسان به ثبت رسيد
شرکت پاکسان در 5 ماهه سال جاری از فروش محصولات خود 762 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 161 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد.
مشاهده