هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه نخواهیم کرد

1399/11/12
13

حسین معین زاد؛
هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه نخواهیم کرد

 

همایش تحلیل عملکرد استراتژی شوینده به همت شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر صبح چهارشنبه ٨ بهمن ماه با سخنرانی حسین معین زاد، معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار شد.

در این همایش ضمن برگزاری سمینار آموزشی در خصوص برندینگ، عملکرد شرکت مدیریت صنعت شوینده، بررسی شد.

در این همایش درآمد شرکت در هفت سال منتهی به سال ۱۳۹۸، میانگین رشد سالیانه درآمد شرکت ناشی از تورم، شاخص‌های لازم برای تحلیل درآمد واقعی (حذف اثر تورم) و رشد این شرکت در مقایسه با دیگر شركت ها تحلیل شد.

به گزارش بیدنا، در بخش دیگری از این همایش معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر، ضمن بیان اولویت طرح تحول در شرکت های تابعه به منظور خلق مزیت های رقابتی، ایجاد طرح های استارت آپی نوآور را با مؤلفه های مقیاس پذیر، تکرار پذیر، ارزش آفرین، اشتغال محور و کارآفرین برشمرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر در ابتدای همایش با تشکر و قدردانی از مدیریت عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده برای برگزاری این همایش، افزود: طرح تحول در شرکت های تابعه به منظور خلق مزیت های رقابتی در شرکت توسعه صنایع بهشهر در ابتدای مدیریت جناب آقای مهندس محسنی مجد در دستور کار قرار گرفت که به واسطه آن شرکت توسعه صنایع بهشهر بتواند به اهداف استراتژیک خود دست یابد.

وی به متدهای مدیریتی روز دنیا اشاره کرد و یادآور شد: امروزه برنامه استراتژیک در سازمان‌ها به منزله یک رقابت، و داشتن آن به منزله این است که بتوانیم با تغییرات محیطی متفاوت، خودمان را انعطاف پذیر و هماهنگ کنیم و چشم اندازها و ماموریت های سازمان را کشف کنیم.

معین زاد با اشاره به تغییرات محیطی موجود و كسب و كار هوشمند در دنیای امروز گفت: می توانیم به سمت نوعی هوشمندی در کسب و کار برویم و این هوشمندی در شرکت های تابعه محقق نمی شود مگر در چارچوب مفاهیمی چون مدیریت دانش که شامل استخراج دانش و جمع آوری، ارزیابی و سازماندهی و توزیع دانش در شرکت ها در دستور کار قرار بگیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه برگزاری این همایش را یکی از حلقه های قوی و مستحکم زنجیره هوشمندی کسب و کار دانست و افزود: برنامه های تحقیق و توسعه به عنوان یکی از سندهای بالادستی برنامه ریزی استراتژیک مورد توجه قرار می‌گیرد و ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که یک برنامه ریزی استراتژیک خوب و قابل پیاده سازی داشته باشم ولی چراغ تحقیق و توسعه و R&D در سازمان های ما خاموش باشد. اگر یکی از اسناد بالا دستی ما که برنامه های تحقیق و توسعه و آینده پژوهی است، روشن باشد و همانند یک نورافکن مسیر برنامه ریزی ما را شفاف و متمایز کند، آنگاه برنامه ریزی استراتژیک ما از طریق برنامه های عملیاتی اش می‌تواند محقق شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در جامعه و اقتصاد پسا کرونا، فناوری اطلاعات و ارتباطات هدف نهایی و زنجیره تکمیلی ما است، مقتنی بر این مفاهیم طرح های استارت آپی داشته باشیم. طرح های استارت آپی نوآور، مقیاس پذیر، تکرار پذیر، ارزش آفرین، اشتغال محور و کارآفرین هستند. ما در جامعه سود مد نظرمان هست؛ ولی سودی که از پس این صفات حادث شود. ما حاضر نیستیم هر سودی را در سبد سهام به ذینفعانمان هدیه کنیم. لذا این ویژگی ها را در چارچوب طرح های استارت آپی هم در حوزه های تحقیق و توسعه مد نظر قرار دهید.

 

#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده