برگزاری جلسه بررسی بودجه سال مالی 2021 پاكسان

1399/09/23
13

جلسه اولیه بررسی بودجه سال مالی 2021 پاكسان برگزار شد

 

شركت پاكسان در نظر دارد که بودجه تولید خود را در سال 2021 افزایش داده و آن را به رقم 153هزار تن برساند.

این جلسه در بستر آنلاین، تحت عنوان بررسی بودجه شركت پاكسان برای سال مالی 2021 و با حضور علیرضا فاطمی، عضو هیئت مدیره و معاونت مالی اقتصادی و منابع انسانی توسعه صنایع بهشهر، داراب وكیلی، مدیرعامل هلدینگ صنعت شوینده، حسن بقایی، مدیر عامل شركت پاكسان، معاونین و شماری از مدیران بخش های دیگر برگزار شد.

شفیعی، معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شركت پاكسان، به ابعاد این جلسه اشاره کرد و گفت: در برنامه بودجه سال آینده، تمرکز ویژه ای روی سهم برندهای قدیمی و خوشنام این مجموعه صرف شده است این کار با هدف ارتقا و حفظ سهم این برندها در بازار صورت پذیرفته است.

وی حركت رو به جلو در ساختار بودجه را از جمله برنامه های تدوین بودجه در سال 2021 معرفی كرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته، در نظر داریم در سال مالی آینده 17 تا 20 درصد بودجه تولید را افزایش داده و آن را به رقم 153هزار تن برسانیم.

معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شركت پاكسان، به پیش بینی افزایش فروش محصولات اشاره كرد و یادآور شد: در بودجه 2021، افزایش فروش را از بعد ریالی حدود 70% در نظر گرفته ایم و امیدواریم بتوانیم در بازبینی نهایی آن را در بودجه سال آینده به طور كامل تعریف نماییم.

به گفته وی با توجه به عملكرد مساعد و كم نظیر شركت پاكسان در سال مالی جاری در تحقق سود به ازای هر سهم (EPS)، برای سال 2021 در مقایسه با سال جاری، افزایش 20 درصدی این رقم پیش بینی شده است.

شایان ذكر است که این جلسه روز یكشنبه 16 آذرماه به دلیل شرایط ویژه و به منظور رعایت استانداردها و پروتكل های بهداشتی به صورت آنلاین برگزار شد.

یادداشت دكتر شفیعی درخصوص رقم 148 هزار تن: رقم بودجه 153 هزار تن می باشد؛ ولیكن آقای دكتر فاطمی در جلسه بودجه گفتند كه 5000 تن بودجه كارمزدی صابون گلنار بایستی خارج شود.

 

به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان نیوز"


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده