روز ملی صادرات,استراتژی های صادراتی پاکسان,مقصد بعدی صادراتی پاکسان, سایت جدید پاکسان

برنامه های صادراتی پاکسان گام به گام تا محقق شدن به گفته مدیر عامل پاکسان در مراسم روز ملی صادرات

1399/08/05 15:08:09
13

مراسم گرامیداشت روز صادرات در شرکت پاکسان برگزار شد.

روز سه‌شنبه مورخ 29 مهرماه 1399 مراسم گرامیداشت روز ملی صادرات در شرکت پاکسان، با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران و پرسنل واحد بازاریابی و فروش خارجی این شرکت و با رعایت تمامی پروتکل ها و تمهیدات بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم، حسن بقائی، مدیرعامل شرکت پاکسان، اهمیت صادرات در توسعه اقتصادی و جهش تولید کشور را گوشزد نموده و گفت: «با توجه به دشواری های صادرات در این ایام سخت شیوع ویروس منحوس کرونا و همچنین تحریم های ناجوانمردانه، تلاش های موفقیت آمیز واحد صادرات پاکسان را ارج نهاده و بر این عقیده هستیم که تمامی بخش‌ها درست همانند حلقه‌های زنجیر به هم متصل بوده و در موفقیت یک واحد سهیم هستند. همه واحد ها در کسب موفقیت‌های این روزهای صادرات پاکسان نقش دارند. باید به همه پرسنل این مجموعه این روز را تبریک و به جهت تلاش های شبانه روزی این سربازان اقتصادی، خداقوت گفت.»

مدیرعامل پاکسان ضمن قدردانی از گسترش صادرات و کشف بازارهای جدید خاطرنشان کرد: « با برنامه ریزی و اجرای کامل استراتژی های صادراتی پاکسان باید به عمق بازارهای جهانی دست یافته و با درک درست سلیقه مردم دیگر کشورها و ملل، در جهت حضور پر رنگ و موثر در این بازارها گام برداریم.»

در پایان، بقائی مرغوبیت محصول را دلیل ماندگاری آن در بازارهای جهانی دانست و یادآور شد: « کیفیت بالا، بسته بندی جذاب و قیمت مناسب در کنار رصد مداوم بازار از جدی‌ترین شروط ماندگاری در بازارهای جهانی هستند و باید در صادرات، به این عوامل تضمین کننده تداوم حضور در دیگر کشورها توجه ویژه نمود.»

معاون فروش داخلی و صادرات شرکت پاکسان  

اجرای کامل استراتژی‌های صادراتی پاکسان

در بخش دیگری از این مراسم، میلاد شمس عضو هیئت مدیره و معاون فروش داخلی و صادرات شرکت پاکسان ضمن تبریک این روز به همه همکاران این مجموعه گفت: «در ماه های اخیر و پس از حضور دکتر بقائی، اتفاقات خوبی در شرکت پاکسان، به ویژه در حوزه صادرات محصولات به دیگر کشورها رخ داده است که در این موفقیت همه واحدها نقش جدی و موثری دارند.»

وی ضمن بیان رویکرد جدید پاکسان در حوزه بازاریابی و فروش، به ویژه صادرات محصول به دیگر کشورهای فرا منطقه‌ای افزود: «موفقیت های این مجموعه با انگیزه مضاعف و تلاش مستمر پرسنل واحد صادرات و همچنین یاری سایر واحدها ادامه دار بوده و این شرکت همچون گذشته برگ‌های زرین دیگری به ویترین افتخارات خود خواهد افزود.»

 

اروپا مقصد بعدی صادراتی پاکسان

در ادامه این مراسم، ایمان شیخی مدیر واحد بازاریابی و صادرات خارجی، ضمن ارائه گزارش عملکرد این واحد و با اشاره به موفقیت پاکسان در بخش صادرات گفت: «از ابتدای سال میلادی جاری ما موفق به افزایش تعداد مقاصد صادراتی پاکسان از 13 کشور به 17 شده  ایم. همچنین صادرات محصولات این شرکت به خارج از قاره آسیا را نیز کلید زده ایم.»

وی ضمن اشاره به میزان رشد صادرات در سال مالی 2020 خاطرنشان کرد: «میزان تناژ صادرات محصولات در سال گذشته 19هزار و 800 تن بود. در سال جاری هم اکنون به رقم بیش از 25 هزار تن رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، این رقم بیانگر رشد بیش از 26 درصدی می باشد.»

مدیر واحد بازاریابی و فروش خارجی شرکت پاکسان اعلام کرد که به زودی محموله دیگری از محصولات پاکسان به یکی از کشورهای پر جمعیت اروپایی صادر خواهد شد. به زودی اطلاعات مربوط به این محموله صادراتی اعلام می شود.

 

رونمایی از سایت جدید پاکسان

در بخش دیگری از این مراسم، مدیرعامل پاکسان از سایت جدید این شرکت با رویکردی متفاوت و بروز شده رونمایی کرد.

بقائی ضمن تاکید بر اهمیت به روز بودن شبکه های ارتباطی پاکسان خاطرنشان کرد: «باتوجه به اهمیت برقراری ارتباط نزدیک و صحیح با مصرف کنندگان محصولات پاکسان، ماموریتی در راستای فراهم نمودن بستر های ارتباطی مناسب با مخاطبان شرکت به واحد روابط عمومی این مجموعه واگذار شد تا در کوتاه ترین زمان ممکن، سایت جدید و شبکه های اجتماعی این شرکت را ساماندهی نمایند. به لطف خدا امروز علاوه بر قابلیت های مختلف و مخاطب محور بودن سایت جدید شرکت پاکسان، ارتباط با مخاطبین، مشتریان و علاقمندان محصولات پاکسان نیز ساده تر شده و با اضافه شدن ابزارهای جدید ارتباطی از قبیل فعالیت در شبکه های اجتماعی، تعامل با مصرف کنندگان و ذی نفعان شرکت بیش از گذشته صورت خواهد گرفت.

در خاتمه این مراسم به رسم یادبود با اهداء لوح تقدیر از پرسنل واحد صادرات شرکت پاکسان قدردانی شد.

 

قدردانی از پرسنل واحد صادرات شرکت پاکسان
به نقل از "پایگاه خبری تحلیلی پاکسان"

 

#

#
مدیر سایت
فروش مطلوب محصولات پاكسان در آبان ماه
شركت پاكسان رشد چشمگیر فروش محصولات خود را در آبان ماه سال جاری تجربه كرد.
مشاهده
ضمانت حداقل نرخ بازدهی برای سهام برخی شرکت های تابعه
شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی برای انتشار اوراق اختیار فروش تبعی روی سهام برخی از شرکت های تابعه برنامه‌ریزی نموده است.
مشاهده
معارفه ریاست هیئت مدیره هلدینگ مدیریت شوینده بهشهر
با تصویب هیئت مدیره هلدینگ مدیریت صنعت شوینده و طی حکمی از جانب مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، بهزاد یعقوبی به سمت ریاست هیئت مدیره این شرکت منصوب ش
مشاهده
پیشنهاد افزایش سرمایه پاکسان روی كدال
گزارش پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت پاکسان ارائه شده است.
مشاهده
افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی فروش «شپاکسا»
فروش شرکت پاکسان در مهرماه سال جاری نسبت به دوره مشابه پارسال افزایش 108 درصدی داشته است.
مشاهده
خودباوری، رمز پیشرفت و استقلال پاکسان در تحقق جهش تولید
سیستم کاتر خط تولید صابون رختشویی پاکسان راه اندازی شد.
مشاهده