تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان

1400/02/15
13

رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.

دکتر ماهرخ علایی جنت مکان، رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از زحمات حسن بقائی، مدیر عامل شرکت پاکسان، در زمینه ایجاد پایگاه منتخب کووید 19 و اجرای پروتکل های بهداشتی تقدیر کرد.

وی با اهداء لوح تقدیری از تلاش های مدیر عامل این مجموعه و تیم HSE پاکسان در مبارزه با کووید 19 در سال 1399 قدردانی نمود.

با اقدامات و ارائه خدمات پیشگیرانه در برابر کرونا، همراه با تلاش شبانه روزی کارکنان واحد ایمنی و بهداشت پاکسان، این مجموعه موفق شده است تا حد قابل توجهی شیوع کرونا را در میان پرسنل خود کنترل نموده و با تب سنجی روزانه در سه شیفت کاری، تحویل ماسک و محلول ضدعفونی کننده و آزمایش های دوره ای، از تشکیل خوشه های ابتلا در این مجموعه جلوگیری کرده و آن را مدیریت کند.

 


#

#
مدیر سایت
بیانات رهبری فصل الخطاب انتخاب اصلح است
به منظور تبیین اهمیت انتخاب رئیس جمهور اصلح و با توجه به نزدیکی به زمان انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، جلسه ای با حضور آقای حسینی از هادیان سیاس
مشاهده
باید کشور را به دست افراد اصلح بسپاریم
مدیر عامل پاکسان، پرسنل این مجموعه را به مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری دعوت نمود.
مشاهده
اقدام مدیر عامل پاکسان به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه (س)
مدیر عامل پاکسان روز دختر را به فرزندان پرسنل این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
آگهی مناقصه عمومی شرکت پاکسان
شركت پاكسان (سهامی عام) تولید كننده محصولات شوینده و بهداشتی در نظر دارد ترخیص مواد اولیه و ماشین آلات وارداتی خود را از كلیه گمركات كشور از طریق مناق
مشاهده
صادرات محصولات صنعتی پاکسان به پاکستان
شرکت پاکسان محصولات صنعتی خود را به کشور پاکستان صادر کرد.
مشاهده
رشد ٨٨ درصدی فروش در پاکسان به ثبت رسيد
شرکت پاکسان در 5 ماهه سال جاری از فروش محصولات خود 762 میلیارد تومان درآمد کسب نمود که از این مبلغ 161 میلیارد تومان آن مربوط به همین ماه می باشد.
مشاهده