تندیس زرین تولید ملی به پاكسان رسید

1399/11/30
13

تندیس زرین تولید ملی به پاكسان رسید

 

شرکت پاکسان تندیس زرین هجدهمین جشنواره "تولید ملی_افتخار ملی" را از آن خود کرد.
به گزارش پاکسان نیوز، در این جشنواره که به همت خانه صنعت، معدن و تجارت، با حضـور مسئولان سه قوه، همچنین مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت و در کنار پیشکسوتان به منظور تقدیر از مدیران واحدهای برتر صنعتی برگزار شد، شرکت پاکسان موفق شد عنوان واحد برتر تولیدی در گروه محصولات دارویی، بهداشتی و آرایشی و تندیس زرین این جشنواره را از آن خود کند.
در این مراسم كمال الدین گلچین، قائم مقام شركت پاكسان، به نمایندگی از مدیر عامل، تندیس زرین اعطا شده به این مجموعه را دریافت كرد.
وی در حاشیه این مراسم ضمن اشاره به توانمندی شركت پاكسان در خلق فرصت های جدید توسعه ای گفت: این كه این مجموعه موفق به كسب تندیس زرین این جشنواره شد و به عنوان واحد برتر تولیدی معرفی شد، نشان داد كه پاكسان فعل "ما می توانیم" را صرف كرده و این توانایی را دارد كه بیش از این افتخار بیافریند.
گلچین در ادامه با اشاره به اهداف خانه صنعت، معدن و تجارت از برگزاری این جشنواره خاطر نشان كرد: هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی واحدهای صنعتی و تولیدی است كه نسبت ظرفیت تولید یک ساله آن ها در مقایسه با دوره پیش از آن، اشتغال ایجاد شده، افزایش میزان صادرات و ابتکار و نوآوری های متعددی در مجموعه خود داشتند كه خوشبختانه پاكسان در این گروه از شركت ها قرار گرفته است.
ثبت در بانک های اطلاعاتی، داخلی سازی خطوط تولید، همکاری با دانشگاه ها، توجه به تحقیق و توسعه و تعداد شاغلان در این بخش، برخورداری از آزمایشگاه تخصصی و به روز، ارائه محصولات جدید، کاربرد اقتصادی تحقیقات، توسعه، تعمیر، بازسازی و به روزرسانی واحدها، کاهش مصرف انرژی، نظام مشارکتی، توجه به محیط زیست و ورزش، مسئولیت پذیری اجتماعی، تحقق استانداردهای داخلی، بین المللی و کیفیت، ارائه خدمات رفاهی به کارکنان، ثبت اختراعات و همچنین حضور در سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی نیز از دیگر شاخص های در نظر گرفته شده بود.
"جشنواره تولید ملی- افتخار ملی" همه ساله به همت خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و با حمایت دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، با هدف تبیین و معرفی چالش‌ها و فرصت‌های "تولید ملی" برگزار می شود.
در خاتمه هجدهمین جشنواره تولید ملی- افتخار ملی از حامیان صنعت و تولیدكنندگان برتر كشور تقدیر و قدردانی و تندیس زرین و لوح افتخار به آن ها اهدا شد.
هجدهمین جشنواره تولید ملی امسال در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی و با رعایت كامل پروتكل های بهداشتی برگزار شد.


#

#
مدیر سایت
تقدیر رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از شرکت پاکسان
رئیس مرکز بهداشت غرب تهران از مدیر عامل پاکسان تقدیر کرد.
مشاهده
پیام مدیرعامل پاکسان به مناسبت روز جهانی کارگر
حسن بقائی، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پاکسان، در پیامی روز جهانی کارگر را به همه کارگران ایران خصوصا کارگران این مجموعه تبریک گفت.
مشاهده
پاكسان افزایش فروش 231 درصدی را به ثبت رساند
شركت پاكسان با فروش رضایت بخش خود در فروردین ماه سال جاری توانست نسبت به مدت مشابه سال قبل 231 درصد افزایش فروش داشته باشد.
مشاهده
تقدیر معاون وزیر بهداشت از مدیر عامل پاكسان
مدیر عامل پاكسان توسط معاون وزیر بهداشت و ریاست سازمان غذا و دارو مورد تقدیر قرار گرفت.
مشاهده
افزایش سود پاکسان در سه ماهه ابتدايی سال مالی ۱۴۰۰
شرکت پاکسان در دوره ۳ ماهه ابتدایی سال مالی ۱۴۰۰، به ازای هر سهم ۴۳۸ ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۴۱ درصدی داشته است.
مشاهده
آزمایش دوره ای پاکسان آغاز شد
غربالگری سنجش سلامت کارکنان و پرسنل پاکسان انجام شد.
مشاهده