کیفیت، رمز ماندگاری محصولات پاکسان است

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

کیفیت، رمز ماندگاری محصولات پاکسان است

مهندس صفوی نژاد در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید پاکسان:

کیفیت، رمز ماندگاری محصولات پاکسان است

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پاکسان روز یکشنبه پنجم شهریورماه سال جاری باحضور جمعی از مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت مدیریت صنعت شوینده و مدیران این شرکت برگزار شد. در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و خدمات ماندگار مهندس محمدرضا حیدری مدیرعامل پیشین پاکسان، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر، مهندس علی صفوی نژاد به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پاکسان معرفی شد.

علی صفوی نژاد که پیش از این عضو هیئت مدیره شرکت فراصرفه و مدیرعامل پیشین شرکت ساینا از شرکت های مجموعه توسعه صنایع بهشهر بود با سابقه ارزشمند در مدیریت صنعت شوینده کشور، به عنوان مدیرعامل جدید شرکت پاکسان معرفی شد.

شرکت های توسعه صنایع بهشهر باید انسجام خود را حفظ و توسعه دهند

در جلسه معارفه مهندس صفوی نژاد به عنوان مدیرعامل شرکت پاکسان، مهندس دلشادی مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن اشاره به هفته دولت و گرامیداشت شهدای والا مقامآن افزود: نزدیک به دو سال مهندس حیدری عهده دار مدیریت شرکت پاکسان بودند از ایشان به خاطر تمام زحماتی که در این مجموعه کشیدند و تحولات خوبی را ایجاد نمودند قدردانی می کنیم.

وی ضمن اشاره به جایگاه شرکت پاکسان در بین سایر شرکت های شوینده گفت: شرکت پاکسان به علت بزرگی و قدمت آن در بین سایر شرکت های زیرمجموعه توسعه صنایع بهشهر از اهمیت زیادی برخوردار است و برای تصدی پست مدیریت آن مطالعات بسیاری صورت گرفت و در نهایت آقای صفوی نژاد به عنوان مدیرعاملی با سابقه در صنعت شوینده در این پست منصوب شدند و امیدواریم با سابقه کاری که ایشان در این صنعت دارند، پاکسان به سرمنزل مقصود برسد.

دلشادی در ادامه به وضعیت صنعت شوینده و بازار رقابتی حال حاضر اشاره کرد و افزود: رقابت در چنین فضایی بسیار سخت است. ورود کمپانی های خارجی و قدرتمند و رقبای بزرگ در این عرصه سبب می شود شرکت های بزرگ رفته رفته بخش عظیمی از بازار را از دست بدهند چرا که رقبا در این عرصه با آمار سرسام آور بودجه تبلیغ، عرصه را بر دیگر رقبا تنگ کرده اند. البته تبلیغات باید با روش خاص و همراه با مطالعه صورت بگیرد تا اثر بخش بوده و تاثیر خود را بگذارد.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه با اشاره به شعار و نگرش پاکسان در تولید خاطرنشان کرد: شعار «پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد» می تواند تبلیغات این شرکت را اثربخش کند البته باید به کیفیت محصولات توجه کرد و به موازات آن زیبایی و شکل بسته بندی نیز بهبود بیابد.

وی نوآوری و تلاش برای ارتقاع کیفی محصولات را ضامن بقای شرکت های تولیدی معرفی و تاکید کرد: اگر در عرصه رقابت با همه قوا و توان حضور پیدا نکنیم و همه سازوکارهای لازم را به کار نگیریم حتما حذف خواهیم شد.

دلشادی ضمن اشاره به انسجام بین شرکت های خانواده توسعه صنایع بهشهر گفت: توجه به انسجام بین خانواده بهشهر بسیار ضروری است و باید این انسجام بیش از پیش تقویت شود و همه شرکت های گروه توسعه صنایع بهشهر با برنامه ریزی های دقیق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در جهت رشد و ارتقاء گام بردارند و با توجه به نیاز کشورهای همسایه همچون عراق، افغانستان، پاکستان و... به محصولات شوینده، گام های بلندی در جهت توسعه صادرات بردارند.

در فضای رقابتی باید فرصتها را شکار کرد

در ادامه مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت پاکسان، حمیدرضا آصفی نائب رئیس هیئت مدیره با تبریک هفته دولت و با اشاره به شهادت دکتر رجایی و باهنر و دیگر شهدای دولت، با اشاره به فرصت های اقتصادی پیش روی گفت: در بازار و فضایی که اقتصادش به هم آمیخته است اگر بسته عمل کنیم فرصت ها را از دست می دهیم بنابراین باید با تلاش و رصد بازار مانع از بین رفتن فرصت ها شویم و به دنبال شکار فرصتها باشیم.

وی ضمن تشکر از زحمات مهندس حیدری در جایگاه مدیرعامل شرکت پاکسان یادآور شد: مهندی حیدری دو ویژگی مهم دارند. اول اینکه ایشان تعصب جدی به کار دارند و هرگز در این راه دچار روزمرگی ها نشدند و تلاش نمودند پاکسان در هر روز از فعالیت خود بهتر از روز قبل باشد. ویژگی دیگر کارگر صفتی ایشان است که همواره لباس کار به تن، شانه به شانه کارگران تلاش می کردند .

غیرقابل رقابت بودن کیفیت محصولات پاکسان

در ادامه این مراسم، مهندس محمدرضا حیدری ضمن قدردانی از مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر و مدیران، پرسنل و کارگرانی که در این مدت در کنار ایشان کار و تلاش کردند گفت: برای مهندس صفوی نژاد که از مدیران خوشنام و مجرب در صنعت شوینده هستند در جایگاه مدیرعاملی پاکسان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم با وجود همکاران وظیفه شناس و با تعصب مجموعه پاکسان و دانش مدیریتی ایشان شاهد تعالی هرچه بیشتر شرکت باشیم.

مدیرعامل پیشین شرکت پاکسان با اشاره به بستر رقابتی بازار و تبلیغات یادآور شد: همواره سعی شد با بودجه موجود و برای تبلیغات بهترین راهکارها ارائه شود و انشالله با راهکارهای اتخاذ شده توسط توسعه صنایع بهشهر برنامه های بهتری در آینده عملیاتی و اجرا شود.

وی کیفیت محصولات پاکسان را به عنوان نقطه قوت غیرقابل رقابت آن معرفی کرد و افزود: شرکت پاکسان همواره تلاش کرده محصولات خود را با بالاترین کیفیت تولید و عرضه کند و اکنون با صادرات حدود 25% از کل تولید بزرگترین صادرکننده محصولات شوینده در کشور به حساب می آید.

مهندس حیدری تولید و عرضه محصولات صنعتی را از دیگر توانمندی های شرکت پاکسان معرفی کرد که می تواند جایگاه این شرکت را در بازار محصولات صنعتی تثبیت کند.

صداقت و درستی پاکسان در تولید و عرضه محصولات با کیفیت مثال زدنی است

سپس مهندس صفوی نژاد در جایگاه مدیرعامل جدید پاکسان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مدیرعامل پیشین شرکت پاکسان از اعتماد هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر به دلیل انتخاب ایشان به عنوان مدیرعامل پاکسان تشکر و قدردانی نمود.

وی در ادامه به مشکلات دیگر شرکت های صنعت شوینده اشاره کرد و افزود: پاکسان شرکت بزرگی است و جای شکر دارد که تا به حال پا برجا مانده است. بسیاری از شرکت ها در بازار رقابتی و پرچالش برای ارائه محصولات آمده و حذف شده اند اما دوام پاکسان گویای پویایی آن است و امیدواریم بتوانیم پاکسان را بر اساس خط مشی بنیانگذاران آن پویا، فعال و اثربخش نگه داریم.

صفوی نژاد تلاش برای بهبود کیفیت محصولات پاکسان را رمز ماندگاری دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به فضای شدید رقابتی و حضور برندهای نیرومند در بازار، شرکت پاکسان باید با برنامه منسجم تری کار کند. پاکسان دارای صداقت و درستی در تولید و عرضه محصولات خود است و تولیدات پاکسان پیوسته ملاک عمل سازمان های قیمت‌گذاری بوده است.

وی نیروی کارآمد و پرسنل توانمند پاکسان را از دیگر نقاط قوت این مجموعه معرفی کرد و افزود: نیروی انسانی وفادار و متعصب در پاکسان یکی از مهمترین عوامل بقای پاکسان است. ما باید برای همدیگر کار کنیم و این راهکار بهترین عامل بقا در عرصه رقابتی بازار امروز است.

مدیرعامل جدید پاکسان در ادامه سخنانش در جمع مدیران شرکت توسعه صنایع بهشهر و مدیران بخش های مختلف شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: حفظ ارزش های انسانی باید پیوسته در همه امور مورد توجه قرار گیرد از همه مهمتر باید استراتژی مدونی داشته باشیم و در راستای همین استراتژی برای بهبود فضای تولید و عرضه در شرکت پاکسان کار و فعالیت کنیم و در این زمینه به کمک یکایک شما مدیران و کارکنان شرکت پاکسان نیاز داریم. امیدوارم همه ما دست در دست یکدیگر با کار خوب و هدفمند بتوانیم پاسخ این اعتماد را بدهیم.

کار تیمی عامل موفقیت است

مهندس وکیلی مدیر شرکت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر نیز ضمن تشکر از تلاش ها و زحمات مهندس حیدری در دوره خدماتشان قدردانی نموده و توجه ایشان به بخش فروش و کسب سهم بازار را قابل تقدیر دانست و افزود: امیدوارم همه با انجام کار تیمی و اعتقاد راسخ به این موضوع مشارکت و هم افزایی را سرلوحه خدمت و کار قرار دهیم.

مهندس صفوی نژاد پیش از این عضو هیئت مدیره شرکت فراصرفه و قبل از آن مدیریت شرکت ساینا را برعهده داشته و با توجه به کارنامه موفق وی در سایر شرکت ها و کارخانجات صنعت شوینده و از همه مهمتر در دوره تصدی شرکت ساینا از جمله تولید حداکثری محصولات شوینده این شرکت و حضور در بازار بورس، در کنار پیاده‌سازی و استقرار سیستم‌های مدیریتی، انتظار می‌رود شرکت پاکسان نیز گام‌های بلندی درزمینه افزایش تولید و ارائه محصولات جدید بردارد.

لازم بذکر است شرکت پاکسان از شرکت‌های خانواده صنعت شوینده است که همواره پیشاهنگ نوآوری و ارائه محصولات جدید و در تلاش برای تولید بیشتر و با کیفیت‌تر بوده است و با شعار «پیشگام در ایران خوشنام در منطقه» گام‌های شایسته‌ای جهت حفظ حقوق عموم ذینفعان این شرکت برداشته است.دوشنبه 6 شهریور 1396