کوه پيمايي به مناسبت سالروز تاسيس پاکسان؛ پرسنل پاکسان به ارتفاعات تهران صعود کردند

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

کوه پيمايي به مناسبت سالروز تاسيس پاکسان؛ پرسنل پاکسان به ارتفاعات تهران صعود کردند

به گزارش پاکسان نیوز، به مناسبت پنجاه و پنجمين سالروز تاسيس پاکسان، بیش از 220 نفر از مديران، روسا، کارمندان و پرسنل اين شرکت به صورت دسته جمعي به ارتفاعات توچال صعود کردند.

شرکت پاکسان با شعار «پاکسان به سلامت خانواده مي انديشد» به سلامت پرسنل و خانواده هاي آنها نيز اهميت مي دهد به همين دليل در مناسبت های گوناگون مي کوشد تا ضمن اجراي برنامه هاي ورزشي و تفريحي با حفظ سلامت پرسنل خود، فضاي مفرح و شادي را نيز براي آنها و خانواده های محترمشان فراهم کند.

در این مراسم که با برنامه ريزي کميته ورزش شرکت پاکسان انجام شد، پرسنل این مجموعه پرچم و پارچه نوشته هايي با مضمون شعار«پاکسان به سلامت خانواده مي انديشد» و تبریک پنجاه و پنجمین سالروز تاسیس پاکسان را به همراه داشتند.

توجه به ورزش همگاني به ویژه ورزش مفرح کوهنوردی، که علاوه بر سلامتی جسم، تزکیه نفس را نیز به همراه دارد از جمله تاکیدات و موضوعات مورد حمایت شرکت پاکسان است.

در برنامه کوهنوردی کارکنان پاکسان برای صعود به توچال که روز پنجشنبه نهم ديماه صورت گرفت، شماری از فرزندان پرسنل نیز با حضور خود در کنار والدین، به زیبایی این مراسم افزودند.

همچنین در پایان از کودکان و نوجوانان حاضر در این کوهپیمایی با اهدای جوایز ارزنده ای تقدیر شد.

شایان ذکر است، کمیته ورزش پاکسان همزمان با شروع ایام الله دهه فجر مسابقات متنوع و جذابی را در بسیاری از رشته های ورزشی به اجرا درمی آورد و این شرکت در ماههای دی و بهمن با شروع برنامه های ورزشی حال و هوای پرشورو نشاطی دارد.         یکشنبه 19 دی 1395