كسب لوح زرين همايش ملي كيفيت توسط پاكسان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

كسب لوح زرين همايش ملي كيفيت توسط پاكسان

پايگاه خبري تحليلي پاكسان نيوز: شركت پاكسان در پنجمين دوره همايش ملي كيفيت و مشتري مداري موفق به كسب لوح زرين شد.

شركت پاكسان در پنجمين دوره برگزاري همايش ملي كيفيت و مشتري مداري موفق شد لوح زرين اين دوره را از آن خود كند.

به گزارش پاكسان نيوز، در همايش ملي كيفيت و مشتري مداري كه در چهارم اسفندماه سال جاري در سالن همايش هاي بين المللي دانشگاه شهيد بهشتي و با حضور مسئولان كشوري،‌ نمايندگان مجلس شماري از مشاورين و معاونين رئيس جمهور و توليدكنندگان، صاحبان صنايع و خدمات برگزار شد شركت پاكسان به مديرعاملي مهندس بابك مصطفايي موفق به كسب لوح زرين اين دوره از همايش شد و برگ زرين ديگري را به ويترين افتخارات خود افزود.

این همایش با تاكيد بر حمايت از كسب و كارهاي ملي و رونق تولید و گسترش صادرات غیرنفتی برگزار شد و با برپایی چند پانل‌ تخصصی آغاز به کار کرد.

در بخشي از اين همايش، محمدرضا فولادگر عضو كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي گفت: در دوره‌های قبلی مجلس در رابطه با بحث‌های رونق تولید چند موضوع موثر در این امر را با هم بررسی کردیم که شامل رقابت پذیری، حضور فعال بخش خصوصی و اجرای درست اصل ۴۴قانون اساسی بود.

رئیس سازمان توسعه تجارت، معاون آموزش و پژوهش وزارت صنعت، معدن و تجارت فولادگر نماینده مجلس از سخنرانان و ميهمانان اين مراسم بودند.

بسترسازی و ایجاد فضای رقابتی توام با خلاقیت و نوآوری، ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان ها و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود و ایجاد امکان تبادل و اشاعه دستاوردهای موفق توسعه شبکه تعامل سازمان ها، شناسایی، پایش و دسته بندی صنایع مرتبط با توجه به میزان رعایت اصول کیفیت در تولید محصولات و خدمات و......از جمله اهداف برگزاري اين همايش بود.

در خاتمه به شركت هاي برتر كه از بالاترين شاخص هاي كيفيت و مشتري مداري برخوردار بودند و حقوق مشتري را در محصولات و خدمات خود ارائه نموده بودند لوح اهدا شد.

اين همايش در سه سطح زرين، سيمين و بلورين برگزار شد و شركت هاي حاضر با ارائه مستندات خود از طريق ارزيابي هاي انجام شده توسط كميته ارزيابي اين همايش در اين سه سطح قرارگرفتند و شركت پاكسان با مديريت مهندس مصطفايي به عنوان تنها توليدكننده محصولات شوينده و بهداشتي در اين جشنواره حائز سطح زرين شد.

روابط عمومي شركت پاكسان اين افتخار را به مديرعامل و تمامي كاركنان و تلاشگران شركت پاكسان تبريك مي گويد.دوشنبه 5 اسفند 1398