کار درست و تولید با کیفیت بالاترین ایثار است

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

کار درست و تولید با کیفیت بالاترین ایثار است

مدیرعامل پاکسان در مراسم روزکارگر:

کار درست و تولید با کیفیت بالاترین ایثار است

همزمان با اعیاد شعبانیه و سالروز میلاد حضرت ابوالفضل و روز کارگر، مراسم باشکوهی در شرکت پاکسان برگزار شد.

به گزارش پاکسان نیوز، همزمان با فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز کارگر مراسم باشکوهی با حضور مدیرعامل، مدیران و پرسنل شرکت پاکسان روز شنبه نهم اردیبهشت ماه سال جاری در این مجموعه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهندس محمدرضا حیدری مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن تبریک حلول ماه شعبان و روز کارگر گفت: امروز روز کارگر است و نباید فراموش کرد که به همت شما عزیزان است که چرخ های عظیم صنعتی به گردش درمی آید و تداوم کار و تلاش در همه دنیا با زحمات شما کارگران عزیز گره خورده است.

وی در ادامه ضمن اشاره به شأن ومنزلت کارگران و بیان این جمله که انسان تنها در سایه کار وتلاش ارزش افزوده ایجاد می کند خاطرنشان کرد: اکنون در دوره ای به سر می بریم که بسیاری از شرکت های صنعتی با مشکلات متعددی رو به رو هستند اما خوشبختانه در شرکت پاکسان نه تنها مشکلات را پشت سر گذاشتیم بلکه موفق شدیم به تولید بیشتر، افزایش فروش و سود قابل توجه نیز دست پیدا کنیم.

حیدری در ادامه صحبتهایش در جشن روز کارگر در جمع پرسنل و کارگران مجموعه پاکسان یادآورشد: مجموعه پاکسان به مدد و همت شما توانست به موفقیت دست پیدا کند به نحوی که امروزه در بازار سرمایه سهام این شرکت بیش 6000ریال دست به دست می شود و این گویای این حقیقت است که مردم به پیشرفت و آینده این شرکت امیدوارند.

مدیرعامل پاکسان سود سرشار سال گذشته و افزایش تولید را ناشی از احساس مسئولیت و تلاش کارگران این مجموعه دانست و افزود: تغییر وضعیت پرسنل شرکت از پیمانی به قراردادی اقدام جهادی و در راستای اقتصاد مقاومتی بود و خوشبختانه با کار درست و پاکدستی و تلاش بیشتر و تنها به همت خود شما بار مالی ناشی از این اقدام با افزایش تولید، فروش و سود به شکل شایسته ای جبران شد.

وی ابراز امیدواری کرد که با بازنگری در فروش و بهبود برنامه ریزی برای این بخش، دیگر اهداف پاکسان نیز محقق شود.

حیدری با اشاره به تقارن اعیاد شعبانیه با روز کارگر گفت: ایثار ما تولید خوب، ضایعات کم، علاقمندی به کار و داشتن نظم و انضباط در امور است و همه همکارانی که کار را دوست دارند باید برای بهبود امور تلاش کنند.

همچنین در این مراسم از سی ویک نفر از کارگران نمونه بخش های مختلف مجموع پاکسان، سه نفر از برگزیدگان نظام پیشنهادات تقدیر شد.

مراسم روز کارگر پاکسان که همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار شد با مولودی خوانی، مداحی و ذاکر صاحب نام اهل بیت حاج احمد شربیانی پایان یافت.دوشنبه 11 اردیبهشت 1396