پيام مديرعامل پاكسان به مناسبت روز روابط عمومي

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پيام مديرعامل پاكسان به مناسبت روز روابط عمومي

مديرعامل پاكسان روز روابط عمومي را تبريك گفت

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مديرعامل پاكسان در پيامي روز روابط عمومي را به تمامي تلاشگران اين عرصه خصوصا همكاران واحد روابط عمومي شركت پاكسان تبريك گفت.

در متن پيام آمده است؛

فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه؛ روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه دست‌اندرکاران ساعی و پرتلاش عرصه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر گردش شفاف و صحیح اطلاعات گام بر می‌دارند و تعالي سازماني را در بهترين بعد آن رقم مي زنند تبريك و تهنيت مي گويم.

نقش مؤثر و سازنده ارتباطات در رشد و تحول همه‌جانبه‌ی جوامع به وسیله اطلاع‌رسانی شفاف و آگاهانه با تکیه‌ بر عنصر اخلاق، واقعیت و سرعت از نیازهای جامعه‌ی امروز ماست.

روابط عمومی‌ها نیز به عنوان یکی از کانون‌های اثر گذار برقراری ارتباط دوجانبه به عنوان بازوان حرفه‌ای سازمان در حوزه‌های درون سازمانی و فراسازمانی نقشی مهم و ارزنده در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مخاطبان برعهده دارند و همين اصل اين جايگاه را حساس و عملكرد آن را تاثير گذار نموده است. به نحوي كه مي توان آثار آن را در همه اركان سازمان ديد.

اینجانب ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، از تلاش های مستمر و خدمات دست‌اندرکاران کوشا و متعهد این عرصه به ویژه کارکنان گرامی روابط عمومی شركت پاكسان قدردانی نموده و از درگاه ایزد منان توفیق خدمتگزاری بیشتر و سلامت و سربلندی مسئلت دارم.

بي شك روز ارتباطات و روابط عمومی٬ فرصتی است تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند در شركت پاكسان معناي تازه‌اي ببخشيم.شنبه 27 اردیبهشت 1399