پيام تبريك مدير روابط عمومي پاكسان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پيام تبريك مدير روابط عمومي پاكسان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

پيام تبريك مدير روابط عمومي پاكسان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: حامد كريمي مدير روابط عمومي شركت پاكسان در پيامي روز ارتباطات و روابط عمومي را به همه فعالين اين حوزه خصوصا روابط عمومي شركت هاي گروه توسعه صنايع بهشهر تبريك گفت. 

متن پيام وي به اين شرح است؛

     نامگذاری روزی به نام روز ارتباطات و روابط عمومی که به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات مردم از سازمان‌ها و نهادها عمل می کنند، بیانگر اهمیت روز افزون شبکه‌های ارتباطی در دنیای پیچیده امروز است.

بر این اساس، این روز فرصتی مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه راه‌های طی شده در جهت تعامل و تامین دانش اجتماعی و نیز ترسیم و تبیین افق ها و چشم اندازهای روشن برای فردای بهتر است.
امیداست در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش توليد» مزین شده است روابط عمومی‌ها به عنوان یکی از ارکان مهم تأثیرگذار در امر اطلاع رسانی و امیدآفرینی، با همیاری گسترده درون و برون سازمانی بتوانند بیش از پیش در راستای اهداف سازماني ایفای نقش کند و بيش از پيش به بازوي قدرتمندي براي تحقق اهداف و برنامه هاي عالي و متعالي سازمان تبديل شود.

تلاشگران اين عرصه همواره تلاش كرده اند تا پلي باشند براي ارتباط موثر و مستمر درون و برون سازماني.

استفاده از ابزار ارتباطي و بهره گيري از ظرفيت هاي ارتباطي اگر با نشاط و بهره وری ادغام شود و با انگیزه و اعتبار آفرینی تزئین گردد، می تواند روابط عمومی را در مسیر روشنی قرار دهد كه چشم انداز آن تعالي سازماني و اجرائي شدن بخش عمده اي از برنامه هاي استراتژي سازمان است .

بي شك روابط عمومي شركتي در اندازه هاي پاكسان مي تواند در پيشبرد اهداف سازمان و دستيابي به ارتباطاتي موثر، پايدار، كارآمد و بادوام با بيرون سازمان نقش جدي اساسي ايفا كند و دستيابي به برنامه هاي مد نظر مديران مجموعه را تسريع نمايد.

اينجانب روز ارتباطات و روابط عمومي را به همكاران خود در روابط عمومي‌هاي گروه توسعه صنايع بهشهر به ويژه همكارانم در واحد روابط عمومي شركت پاكسان و همه تلاشگران اين عرصه در سراسر ايران تبريك گفته و اميدوارم روابط عمومي ها جايگاه واقعي خود را در سازمان ها به دست آورند و با توجه ويژه از سوي مديران روبه‌رو شوند و همگان به روابط عمومي به عنوان بازوي محرك و پيش برنده در سازمان نگاه كنند.


    حامد كريمي                             شنبه 27 اردیبهشت 1399