پودر سپید كلاسيك بدون فسفات در نمایشگاه محیط زیست مورد توجه قرار گرفت

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پودر سپید كلاسيك بدون فسفات در نمایشگاه محیط زیست مورد توجه قرار گرفت

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: شرکت پاکسان با بیش از 50 سال سابقه در تولید محصولات شوینده همواره تلاش کرده است تا محصولات این مجموعه با قوانین زیست محیطی هم خوانی داشته و حداقل آلایندگی زیست محیطی را داشته باشند.

یکی از اقدامات موثر این مجموعه تولید پودرسپید كلاسيك بدون فسفات است که در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست مورد توجه بازدید کنندگان و علاقمندان به محصولات شرکت پاکسان قرار گرفت.

 به گزارش پاكسان نيوز، خانم دكتر ابتكارمعاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با حضور در غرفه پاکسان و اطلاع از تولید پودر ماشین لباس شویی سپید كلاسيك را تولید ارزنده ای دانست و توجه شرکت پاکسان به مسائل زیست محیطی را قابل تقدیر خواند.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست از جمعه ششم تا دوشنبه نهم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی میزبان علاقمندان به مسائل زیست محیطی بود.

در این مدت شرکت پاکسان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده محصولات شوینده در کشور در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط در کنار 300شرکت داخلی و 20شرکت خارجی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، انگلستان، هلند، ایتالیا، دانمارک، چین، سوئد، فنلاند، نیوزلند، فرانسه، ژاپن، روسیه، نروژ و اتریش میزبان بازدیدکنندگان و علاقمندان به مسائل زیست محیطی و مخاطبان محصولات پاکسان بود.



دوشنبه 9 اسفند 1395