پاكسان ركورد توليد پاكساپون را شكست

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاكسان ركورد توليد پاكساپون را شكست

پاكسان ركورد توليد پاكساپون را شكست

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مصطفائي مديرعامل شركت پاكسان از افزايش سقف توليد پاكساپون (تگزاپون) در اين مجموعه خبر داد.

به گزارش پاكسان نيوز، ‌در اقدامي شركت پاكسان موفق شد در ارديبهشت ماه سال جاري ميزان توليد پاكساپون(تگزاپون) خود را به 1520تن برساند و ركورد جديدي در توليد اين ماده شيميايي استراتژيك را در تاريخ پاكسان ثبت كند.

مهندس بابك مصطفايي مديرعامل شركت پاكسان ضمن اعلام اين خبر گفت: اين موفقيت در سال جهش توليد گوياي اين حقيقت است كه شركت پاكسان در سايه كار تيمي و استفاده از همه توانمندي ها و ظرفيت هاي فني و نيروي انساني خود در اجرايي كردن منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالی) در راستاي شعار سال99 راه را درست رفته و مي تواند در ساير بخش ها نيز به افزايش توليد چشمگير دست پيدا كند.

وي در ادامه با اشاره به اينكه هر اقدامي نتيجه كار تيمي و همه جانبه همه بخش هاست افزود: بي شك اين موفقيت واحد توليد محصولات صنعتي، با همياري واحدهاي فني، كنترل كيفيت، طرح و برنامه،‌فروش صنعتي، صادرات، انبار و... محقق شده و در ثبت اين ركورد همه مديران و پرسنل اين واحدها نقش اساسي ايفا كرده اند.

شايان ذكر است ميزان توليد اين محصول در ارديبهشت سال گذشته 1180تن بوده و در سال جاري با افزايش 30 درصدي به رقم 1520 تن رسيد.

 سه شنبه 6 خرداد 1399