پاكسان در نمايشگاه بين المللي مواد شوينده و بهداشتي

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاكسان در نمايشگاه بين المللي مواد شوينده و بهداشتي

پاكسان در نمايشگاه بين المللي مواد شوينده و بهداشتي

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: نمایشگاه بين المللی ایران بیوتی، مواد شوینده، پاك کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته تهران 97 بیست و پنجمین دوره، در تاریخ 6 الی 9 ادیبهشت 97 برگزار می شود.

به گزارش پاكسان نيوز، نمايشگاه بين المللي مواد شوینده ،پاک کننده، بهداشتی سلولزی و ماشین آلات وابسته از ششم تا نهم ارديبشت ماه سال جاري در محل نمايشگاه هاي بين المللي ايران آغاز به كار خواهد كرد.

به گفته دبير اين نمايشگاه در بيست و پنجمین دوره برگزاري نمايشگاه بين المللي مواد شوینده ،پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته بيش از سيصد شرکت داخلی و خارجی از جمله امارات ، هند، پاکستان، مالزي، ترکیه، آلمان، چین ، اسپانيا، روسيه، فرانسه ، کره جنوبی و..... از 6 تا 9 ارديبهشت طي چهار روز جدیدترین تولیدات و خدمات، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه داده و به نمایش خواهند گذاشت که مي تواند به ايجاد فضاي رقابتي سالم در بازار و تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان كمك شاياني نمايد.

شركت پاكسان به عنوان يكي از توليدكنندگان قديمي و خوشنام در زمينه توليد مواد پاك كننده و بهداشتي در منطقه خاورميانه است كه كاملترين سبد مصرفي كالا را در بين ساير شركتها دارد و همچون دوره هاي پيشين نمايشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی تهران حضور جدي و فعال خواهد داشت و همراه ساير شركت هاي گروه مديريت صنعت شوينده به عرضه توليدات جديد و دستاوردهاي خود در ح.زه تامين نيازهاي داخلي و صادرات به كشورهاي ژاكستان، افغانستان، عراق، عمان و....خواهد پرداخت.

پودر سپید5 در بسته بندی جدید، پودر سپيد طلايي دوستدار طبيعت، نرم كننده البسه سپيد طلايي، ژل ظرفشويي طلايي و...از جمله محصولات جديد پاكسان است كه در اين دوره از نمايشگاه به مخاطبین و علاقمندان محصولات اين شركت عرضه خواهد شد.

پاكسان در اين دوره از نمايشگاه به همراه ساير شركت هاي هم گروه خود از جمله گلتاش، ساينا و مرواريد هامون، آلی شیمی در نمایشگاه ایران بیوتی واقع در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی سالن9و8 حضور مي يابد.

شناساندن و معرفی محصولات جدید شركت پاكسان و گفتگوی رو در رو با مخاطبین محصولات پاکسان یکی از اولویت های حضور شركت پاكسان و ساير شركت هاي هم گروه آن در اين دوره از نمايشگاه است.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397