پاكسان در نمايشگاه بين المللي مواد شوينده و بهداشتي

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاكسان در نمايشگاه بين المللي مواد شوينده و بهداشتي

به گزارش پاكسان نيوز، نمايشگاه بين المللي مواد شوینده ،پاک کننده، بهداشتی سلولزی و ماشین آلات وابسته از چهارم تا هفتم ارديبشت ماه سال جاري در محل نمايشگاه هاي بين المللي ايران آغاز به كار خواهد كرد.

به گفته دبير اين نمايشگاه در بيست و چهارمين دوره برگزاري نمايشگاه بين المللي مواد شوینده ،پاک کننده، بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته بيش از سيصد شرکت داخلی و خارجی از 14 کشور جهان از جمله امارات ، هند، پاکستان، مالزي، ترکیه، آلمان، چین ، اسپانيا، روسيه، فرانسه ، کره جنوبی و..... از 4 تا 7 ارديبهشت طي چهار روز جدیدترین تولیدات و خدمات، دستاوردها و تکنولوژی های روز این بخش را ارائه داده و به نمایش خواهند گذاشت و اين مي تواند به ايجاد فضاي رقابتي سالم در بازار و تعامل بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان كمك شاياني نمايد.

شركت پاكسان به عنوان يكي از توليدكنندگان قديمي و خوشنام در زمينه توليد مواد پاك كننده و بهداشتي در منطقه خاورميانه است كه كاملترين سبد مصرفي كالا را در بين ساير شركتها دارد و همچون دوره هاي پيشين نمايشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی تهران حضور جدي و فعال خواهد داشت و همراه ساير شركت هاي گروه مديريت صنعت شوينده به عرضه توليدات جديد و دستاوردهاي خود در حوزه تامين نيازهاي داخلي و صادرات به كشورهاي پاكستان، افغانستان، عراق، عمان و....خواهد پرداخت.

پودر سپيد طلايي دوستدار طبيعت، نرم كننده البسه سپيد طلايي، ژل ظرفشويي طلايي و...از جمله محصولات جديد پاكسان است كه در اين دوره از نمايشگاه به علاقمندان محصولات اين شركت عرضه خواهد شد.

پاكسان در اين دوره از نمايشگاه به همراه ساير شركت هاي هم گروه خود از جمله گلتاش، ساينا و مرواريد هامون حضور مي يابد.

شناساندن و معرفی محصولات جدید شركت پاكسان یکی از اولویت های حضور شركت پاكسان و ساير شركت هاي هم گروه آن در اين دوره از نمايشگاه است.سه شنبه 29 فروردین 1396