پاكسان در نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاكسان در نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان

پاكسان در نمایشگاه اختصاصی ایران در ازبکستان حضور يافت

ozbak02.jpg

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز:  شركت پاكسان در نمایشگاه اختصاصی ایران در تاشکند كه همزمان با برگزاری سیزدهمین اجلاس همکاری های مشترک ایران و ازبکستان، حضور يافت.

همزمان با برگزاری سیزدهمین اجلاس همکاری های مشترک ایران و ازبکستان، نمایشگاه اختصاصی ایران در تاشکند به مدت سه روز برگزار شد كه شركت پاكسان به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان محصولات شوينده و بهداشتي در اين نمايشگاه حضور يافت و ضمن معرفي محصولات توليدي اين مجموعه دستاوردهاي جديد خود را ارائه نمود.

شركت پاكسان با هفت برند صادراتي و با محوريت برند برف سهم به سزايي در تامين مواد شوينده مورد نياز در كشور ازبكستان دارد و به دليل توليد محصولات مرغوب و باكيفيت در اين كشور و كشورهاي حوزه آسياي ميانه بسيار خوشنام و شناخته شده است و توانسته سهم قابل توجهي از بازار شوينده اين كشور را به خود اختصاص دهد.

معرفی محصولات صادراتي شركت پاكسان و گفتگوی حضوري با تجار و بازرگانان ازبكي از اولویت های حضور شركت پاكسان در اين دوره از نمايشگاه بود.

شركت پاكسان با شعار پيشرو در ايران و خوشنام در منطقه كامل ترين سبد مصرفي كالايي را دارد و همواره در حوزه تامين نيازهاي داخلي و صادرات به كشورهاي مختلف موفق بوده است.

نمایشگاه تخصصی کالاهای جمهوری اسلامی ایران از 19 آذر سال جاري و به مدت سه روز در محل «اینترنشنال هتل» شهر تاشکند برگزار شد.

دكتر رحماني وزير صنعت ،معدن و تجارت «حمید زادبوم» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، «حمید نیرآبادی» سفیر جمهوری اسلامی ایران، «فرقت رحیم اف» معاون وزیر سرمایه گذاری و تجارت خارجی ازبکستان، «بهادر عبدالله‌ اف» سفیر ازبکستان در ایران و تجار و بازرگانان دو کشور در اففتاحيه اين نمايشگاه حضور داشتند

بيش از صد شركت تجاری وزیر صنعت، معدن و تجارت ايران را در سیزدهمین اجلاس همکاری‌های مشترک ایران و ازبکستان در تاشکند همراهی كردند.

شركت پاكسان در اين نمايشگاه با محوريت شركت سرمايه گذاري توسعه ملي و در كنار شركت هاي مارگارين، سيمان مازندران و پتروشيمي شازند در اين دوره از نمايشگاه حضور داشت.یکشنبه 8 دی 1398