پاکسان جزء ۵۰۰ مشتری برتر بانک صادرات

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاکسان جزء ۵۰۰ مشتری برتر بانک صادرات

پاکسان جزء ۵۰۰ مشتری برتر بانک صادرات

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: از شرکت پاکسان در اولین همایش «500 مشتری برتر» بانک صادرات ایران تقدیر شد.

در اولین همایش تقدیر از 500مشتری برتر بانک صادرات، این بانک ضمن معرفی و تشریح برنامه های آتی خود در سال جدید، از مشتریان برتر خود، بیست و نهم فروردین در همایشی در هتل استقلال تهران و در حضور اعضای هیات مدیره، معاونان، مدیران کل، مدیریت شعب استانها و مناطق تقدیر و قدردانی کرد.

در این همایش از مشتریان بزرگ و وفادار بانک، صاحبان و مدیران صنایع مادر تخصصی در حوزه های نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع تولید مواد شوینده و بهداشتی، فولاد، صنایع مس و روی، صنایع خانگی، عمران، راه و ساختمان، کشاورزی و صنعت چوب، دانشگاه های علوم پزشکی، قطعه سازان، صنایع معدنی، خودرو سازان، برق و الکترونیک، ریلی و حمل و نقل، صنایع بسته بندی و مواد غذایی، کاشی و سرامیک، تجهیزات و علوم دریایی و بندری، صنعت دارو و صنایع بیمارستانی و سایر بخش های مختلف اقتصادی و دولتی و همچنین مشتریان خارجی تقدیر شد.

صیدی مدیرعامل بانک صادرات در این همایش بر ارتباط تنگاتنگ بانک صادرات ایران با صاحبان صنایع و کارآفرینان با هدف تامین مالی بنگاه ها و پشتیبانی از طرح های توسعه ای آنها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه بانک صادرات ایران همچنان با قدرت در کنار مشتریان وفادار خود خواهد ماند، از برنامه های جدید این بانک برای حمایت از کارآفرینان در سال حمایت از تولید ملی خبر داد.

مهندس علی صفوی نژاد مدیرعامل شرکت پاکسان در همایش «500 مشتری برتر بانک صادرات ایران» به عنوان یکی از مشتریان با سابقه و فعال این بانک مورد تقدیر قرار گرفت و لوح تقدیر و تندیس زرین این مراسم را دریافت کرد.

شرکت پاکسان با بیش از 50 سال سابقه در تولید مواد شوینده و بهداشتی از پیشگامان تولید مواد شوینده در کشور بوده و با شعار پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد به فعالیت خود در این زمینه ادامه داده است.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397