پاكسان برچسب صنعت سلامت محور دريافت كرد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاكسان برچسب صنعت سلامت محور دريافت كرد

شركت پاكسان برچسب صنعت سلامت محور دريافت كرد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: كارشناسان ارزيابي سومين جشنواره ملي صنعت سلامت محور با حضور در شركت پاكسان نتايج اريابي خود را به اطلاع مديرعامل اين مجموعه رساندند.

به گزارش پاكسان نيوز، كارشناسان و ارزيابان سومين جشنواره صنعت سلامت محور با حضور در شركت پاكسان نتايج ارزيابي هاي خود را به اطلاع مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان رساندند و از ارتقاء اين مجموعه و در ارزيابي ها ابراز خرسندي كردند.

مصطفي عرب‌زاده دبير جشنواره ملي صنعت سلامت محور در اين ديدار به تشريح چگونگي ارزيابي صورت گرفته براي شركت پاكسان پرداخت و گفت: موفقيتي كه شركت پاكسان در مقايسه با سال قبل به دست آورد قابل تقدير است چرا كه توانسته به امتياز معقول و قابل اعتنايي دست پيدا كند و بسياري از رقبا كه در اين صنعت فعاليت دارند را پشت سر بگذارد.

وي ارزيابي ها را نسبت به ادوار گذشته به شدت سخت گيرانه خواند و افزود: ارزيابي ها بسيار سخت گيرانه است و توسط كارشناسان متخصص انجام مي شود چرا كه اين جشنواره همانطور كه از نامش پيداست با سلامت مردم در ارتباط است و خروجي آن مي تواند در انتخاب مردم به عنوان مخاطبين يك محصول بسيار تاثيرگذار باشد.

عرب‌زاده روند رو به جلو شركت پاكسان را ستودني خواند و يادآورشد: بسياري از كساني كه سال گذشته در اين جشنواره درخشيدند در سال جاري و در اين دوره از برگزاري جشنواره با توجه به تغييراتي كه در روند ارزيابي صورت گرفته نتوانستند عملكرد مثبتي داشته باشند و حداقل به جايگاه سال پيش خود بازگردند اما خوشبختانه شركت پاكسان با ارائه مستندات دقيق و كافي در اين جشنواره توانست تنديس نقره اي جشنواره صنعت سلامت محور را از آن خود كند و بالاتر از بسياري از توليدكنندگان بايستد.

دبير جشنواره ضمن تقديم لوح تقديري از طرف رئيس سازمان غذا و دارو به مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان برچسب سيب جشنواره صنعت سلامت محور، تاكيدكرد: به پاس تلاش هاي پاكسان در جهت توليد محصولات دوستار محيط زيست و سالم اين شركت به مدت دو سال مي تواند از اين برچسب استفاده كند.

در پايان مهندس ساكي از زحمات كاركناني كه در فرايند ارزيابي و ارائه مستندات همكاري داشتند به ويژه واحد روابط عمومي به عنوان متولي اين امر تشكر و قدرداني نمودند و بر ادامه روند روبه‌رشد شركت در مسير توليد محصولات سالم، با كمترين آسيب به محيط زيست تاكيد نمود.دوشنبه 22 مهر 1398