پاکسان برند ملی است و باید به جایگاه واقعی خود بازگردد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

پاکسان برند ملی است و باید به جایگاه واقعی خود بازگردد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: پس از حضور حسن بقائی به عنوان مدیرعامل این مجموعه اولین نشست هم انديشي معاونین و مدیران شرکت پاکسان برگزار شد.

اين جلسه روز سه شنبه 27 خرداد سال جاری در محل سالن کنفرانس شرکت پاکسان با حضور تمامی معاونین و مدیران مجموعه برگزار شد.

در ابتداي جلسه از داشبورد مدیریت که به دستور بقائی مدیرعامل مجموعه توسط واحد فناوری و اطلاعات شرکت پاکسان راه اندازی شده است رونمايي شد.

بقائی ضمن قدردانی از کارکنان واحد فناوری و اطلاعات به جهت آماده سازی این پلتفرم در كوتاهترين زمان ممکن مزایای این داشبورد مدیریتی را برشمرد و افزود؛ با نمایش اطلاعات به صورت زنده در اتاق مدیریت رصد لحظه‌اي فرايندها، تسهيل شده و زمينه اصلاح امور را فراهم مي كند و مي‌تواند تسریع امور در سازمان را در پی داشته و منجر به چابك‌سازي تصميم گيري در بعد مديريت شود.

در ادامه این جلسه هریک از مدیران، پیشنهادها و مسائل موجود در واحدهای خود را مطرح نمودند و بسیاری از موارد در همان جلسه تدبیر و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مدیرعامل پاکسان مزیت این نشست ها را هماهنگی و هم افزایی بیشتر در سازمان معرفی کرد و افزود؛ ادامه‌دار بودن این نشست‌ها و همچنین تشکیل کمیته‌های درون واحدی می‌تواند به جاری سازی تفکر سازمانی و در نتیجه پیشبرد امور شرکت کمک شایانی نماید.

بقائی ضمن تاكيد بر مسائل مربوط به معیشت پرسنل، امور رفاهی و بالابردن روحیه کارکنان از اتفاقات خوش برای کارکنان در روزهای آتی خبر داد و به واحدهای مربوطه درخصوص فراهم نمودن امکانات و شرایط مناسب جهت ایجاد انگیزه و رضایت شغلی کارکنان به‌ویژه پرسنل واحدهای تولیدی که در خط مقدم کارخانه مشغول خدمت هستند دستورات لازم را صادر کرد.


مدیرعامل شرکت پاکسان با تاکید بر ایجاد شرایطی به منظور بالا بردن ظرفیت تولید و افزایش میزان فروش محصولات پاکسان از دکتر پورمحمدی مدیرعامل شرکت بهپخش به جهت همکاری های بسیار خوب این مجموعه با پاکسان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

حسن بقائی در این نشست ضمن اعلام رضایت از عملکرد واحد صادرات پاکسان افزود؛ برای ورود و گسترش بازارهای صادراتی باید بسیار حساب شده و علمی گام برداشت تا به‌صورت موثر و کیفی سهم اين مجموعه از بازار را به ميزان قابل قبولي افزايش دهيم.

در پایان این جلسه مدیرعامل پاکسان ضمن تشکر از تمامی حاضرین اعلام کرد: لذت خدمت در پاکسان برای من انگیزه مضاعف ايجاد می‌کند چرا که پاکسان برند ملی است و باید در جایگاه واقعی و حقیقی خود قرار بگيرد و این امر تنها با تلاش و کوشش فراوان همه کارکنان اعم از مدیران و کارکنان زحمت‌کش شرکت پاکسان محقق مي‌شود.یکشنبه 1 تیر 1399