وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ از شرکت پاکسان در جشنواره نیکو کارآفرین تجلیل نمود

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ از شرکت پاکسان در جشنواره نیکو کارآفرین تجلیل نمود   

جشنواره  "نيكوكارآفرين" بامحوريت كارآفريني، رفاه پايدار  و خيرماندگار با حضور دكتر احمد ميدري معاون رفاه اجتماعي وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي و مديران كل اين وزراتخانه و كارآفرينان عرصه هاي صنعتي و توليدي در مجموعه ورزشي، فرهنگي تلاش برگزارشد. 

جشنواره «نیکو کارآفرین» چهاردهم اسفندماه با هدف تقدیر از مدیران موفق اقتصاد مقاومتی در بخش خصوصی از سوی معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون‌برگزارشد.

به گزارش پاکسان نیوز، در این جشنواره که با حضور دکتر ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونین، مدیران کل این وزارتخانه و جمع کثیری از مدیران شرکت های موفق و کار آفرین بخش خصوصی برگزار شد، از شرکت هایی که بالاترین میزان اشتغال زایی و بیمه شده را در سال 1395 داشته اند تجلیل به عمل آمد.

براساس همین گزارش شاخص ارزیابی و انتخاب شرکت های کارآفرین که حائز دریافت تندیس و لوح تقدیر وزارتخانه شده اند؛ میزان بیمه شدگانی است که توسط سازمان تامین اجتماعی به دبیرخانه جشنواره اعلام نموده اند و این شاخص با توجه به صدور کد بیمه شده و صدور دفترچه بیمه شاخص قابل اعتمادی است.

این گزارش می افزاید، شرکت پاکسان با افزایش 553نفری تعداد بیمه شدگان خود در سال 1395 یکی از شرکت های کارآفرین کشور به حساب آمده و مهندس حیدری مدیرعامل شرکت لوح تقدیر و تندیس جشنواره نیکوکارآفرین را از دست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت نمود.یکشنبه 15 اسفند 1395