نماينده مجلس از پاكسان بازديد كرد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

نماينده مجلس از پاكسان بازديد كرد

نماينده مجلس از پاكسان بازديد كرد


پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز:  سيد حسين نقوي حسيني نماينده در مجلس شوراي اسلامي از شركت پاكسان بازديد كرد.

به گزارش پاكسان نيوز، سيد حسين نقوي حسيني نماينده مردم ورامين پيشوا و قرچك و عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي در مجلس شوراي اسلامي روز سه‌شنبه 28خرداد از شركت پاكسان بازديد كرد.

وي در اين بازديد ضمن گفتگو با مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان و مهندس اميرحمزه توسلي عضو هيئت مديره، قائم مقام مديرعامل و معاون بازريابي و فروش داخلي و خارجي از بخش هاي مختلف و خطوط توليدي اين مجموعه بازديد كرد.

نماينده مردم ورامين، پيشوا و قرچك با اشاره به اهميت توجه به مواد اوليه داخلي و استفاده از محصولات ايراني گفت: شركت پاكسان از شركت هاي نام آشنا و قديمي توليد مواد شوينده و بهداشتي در كشور است كه سابقه بسيار خوبي در اين زمينه دارد و بسياري از مردم ايران مصرف كننده محصولات اين مجموعه هستند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن گفتگو با شماري از كارگران به آنها خسته نباشيد گفت و از زحمات آنها تقدير كرد.

وي در خاتمه اين بازديد در جمع مديرعامل، معاونين و مديران بخش‌هاي مختلف شركت پاكسان، حمايت از توليد ملي و رفع مشكلات صنعت را از رويكردهاي جدي نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و در چارچوب منويات كقام معظم رهبري معرفي كرد و رونق توليد ملي را راه برون رفت از مشكلات اقتصادي دانست.چهارشنبه 5 تیر 1398