مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت پاکسان برگزار شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت پاکسان برگزار شد
پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: جشن بزرگداشت میلاد باسعادت بانوی آب و آیینه، حضرت فاطمه (س) و روز زن با حضور بانوان شرکت پاكسان در این مجموعه برگزار شد.

به گزارش پاكسان نيوز، هم زمان با ولادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز گراميداشت مقام مادر و زن، مراسم باشکوهی روز شنبه بيست‌و‌ششم بهمن‌ماه در شرکت پاكسان با حضور مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و جمعي از مديران شركت پاكسان برگزارشد.

در این مراسم مهندس بابك مصطفايي مديرعامل شركت پاكسان ضمن تبريك سالروز ميلاد فرخنده «ام ابيها» و روز زن در خصوص جايگاه زنان در جامعه گفت: زنان نقش بي بديلي در جامعه دارند و در مجموعه پاكسان، بانوان توانمندي حضور دارند و هر يك در جايگاهي كه به آنان سپرده شده توانسته اند دانش فني و توانمندی های خود را بروز دهند.

وی ضمن اشاره به عزتي كه اسلام به زنان گذاشته و جايگاه بانوان ايراني افزود: اسلام به زنان عزت و اعتبار بخشيد. خوشبختانه در ايران نيز بانوان از جايگاه ويژه اي برخوردارند و به پشتوانه اين احترام بانوان توانسته اند به مدارج بالاي شغلي برسند و اين تفاوت در مقايسه با بسياري از كشورها محسوس است.

مديرعامل پاكسان در ادامه سخنانش در جمع بانوان اين مجموعه به مقام مادر در خانواده اشاره كرد و يادآورشد: مادر ستون اصلي خانواده است چرا كه تربيت فرزند به عهده اوست همين امر نشان مي دهد كه مادران در خانواده چه وظيفه خطيري بر عهده دارند.

در خاتمه مراسم بزرگداشت میلاد باسعادت حضرت زهراي مطهره(س) از بانوان شاغل در شركت پاكسان با اهداي لوح تقدير، گل و هدايايي به رسم يادبود تقدير به عمل آمد.یکشنبه 27 بهمن 1398