مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت پاکسان برگزار شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مراسم گرامیداشت روز زن در شرکت پاکسان برگزار شد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم بزرگداشت میلاد باسعادت بانوی آب و آیینه، حضرت فاطمه (س) و روز زن با حضور بانوان شرکت پاكسان در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.

به گزارش پاكسان نيوز، هم زمان با ولادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز گراميداشت مقام مادر و زن، مراسمی در شرکت پاكسان با حضور محمدرضا حیدری مديرعامل، مدیر روابط عمومی و مديرامور اداری ومنابع انساني شركت پاكسان و عموم بانوان شاغل در مجموعه پاکسان برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا حیدری مديرعامل شركت پاكسان ضمن تبريك سالروز ميلاد فرخنده «ام ابيها» و روز زن در خصوص جايگاه زنان در جامعه گفت: زنان نقش بي بديلي در جامعه دارند و در مجموعه پاكسان با توجه به توانمندی های بانوان، مدیریت بخش هایی از شرکت را به آنان سپرده ایم و امیدواریم در آینده نیز شاهد رشد و پیشرفت بیشتر بانوان در این مجموعه باشیم.

مدیرعامل شرکت پاکسان به نقش کلیدی زنان در خانواده اشاره كرد و افزود: زنان علاوه بر داشتن نقش محوري در خانواده و سازماندهي امور و مسائل تربيتي فرزندان، در فعاليت هاي اقتصادي نيز مشاركت دارند كه از اين جهت بايد تاثير آنها را در جامعه امروز بي بديل خواند.

وی همچنین متقارن شدن این روز پر برکت و حلول سال جدید را به فال نیک گرفت و گفت: امیدواریم به برکت این روز سال نو توام با موفقیت برای همه عزیزان و خانواده بزرگ پاکسان باشد.

در خاتمه مراسم بزرگداشت میلاد باسعادت بانوی آب و آیینه از بانوان شاغل در شركت پاكسان با اهداي گل و هدايايي تقدير به عمل آمد.چهارشنبه 25 اسفند 1395