مراسم گرامیداشت روز بسیج در شرکت پاکسان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مراسم گرامیداشت روز بسیج در شرکت پاکسان

مراسم گرامیداشت روز بسیج در شرکت پاکسان برگزار شد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شرکت پاکسان با حضور سرهنگ تیموری فرمانده سازمان بسیج کارخانجات تهران بزرگ و جمع کثیری از مدیران و پرسنل در این مجموعه بزرگ تولیدی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدای پاکسان گفت: بسیج همواره در همه عرصه ها در کشور پیشتاز بوده و امروز نیز در عرصه صنعت، تلاشگران ما بسیجی یانی هستند که راه سازندگی و تولید را برگزیده اند.

وی ضمن تبریک این ایام به بسیجیان شرکت پاکسان یادآورشد: اگر بسیجیان در دوران دفاع مقدس جانفشانی و از خود گذشتگی نمی کردند بی شک جنگ تحمیلی و دفاع مقدس چنان ثمراتی نداشت.

صفوی نژاد بسیج را یک فرهنگ خواند که رهروان راهش به خودباوری و خود شکوفایی در عقیده و عمل رسیده اند و اوج خودباوری و خداباوری را اهداء جان دانست که فتح الفتوح رشادت و راه شهادت است.

همچنین سرهنگ تیموری فرمانده پایگاه بسیج کارخانجات تهران ضمن تبریک این روز به بسیجیان شرکت پاکسان گفت: بسیج در پیروزی در دفاع مقدس نقش اساسی داشت و سال های جنگ تحمیلی نشان داد که چه کارهایی از بسیجیان جان بر کف ساخته است.

وی به جانفشانی های بسیجیان نوجوان در جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: رشادت و دلیری که رزمندگان بیسجی در دوران دفاع مقدس از خود بروز دادند در دنیا بی نظیر بوده و هست و آنها کسانی بودند که امام حسین و یارانش را الگوی خود قرار داده و از ایشان سرمشق گرفته بودند.

در ادامه این مراسم محمدحسین مرادیان فرمانده پایگاه بسیج شرکت پاکسان گزارشی از فعالیت یک ساله گذشته پاکسان ارائه داد.

همچنین در این مراسم به برندگان مسابقات بسیج و بسیجیان نمونه شرکت پاکسان جوایز ارزنده ای اهدا شد.پنجشنبه 9 آذر 1396