مراسم گراميداشت روز بسيج در شركت پاكسان برگزار شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مراسم گراميداشت روز بسيج در شركت پاكسان برگزار شد

مراسم گراميداشت روز بسيج در شركت پاكسان برگزار شد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم گراميداشت هفته بسيج در شركت پاكسان برگزار شد.

مراسم بزرگداشت روز بسيج 5 آذرماه سال جاري به همت پايگاه مقاومت بسيج شهداي شركت پاكسان در اين مجموعه با حضور مسئولين لشگري و كشوري، مديرعامل، مديران و پرسنل اين مجموعه برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم مهندس فرهنگ ساكي مديرعامل شركت پاكسان با تبريك هفته بسيج و گراميداشت نام و ياد شهداي شركت پاكسان گفت: تمام كساني كه در عرصه هاي مختلف كشور فعاليت مي كنند و براي به گردش درآمدن چرخ هاي توليد و صنعت تلاش مي كنند در حقيقت بسيجي هستند.

وي در ادامه با بيان اينكه بسيج يعني خدمت صادقانه به كشور است افزود: در برهه هاي حساسي كه بسياري از توليدي ها، به دليل تحريم ها با مشكلات تامين مواد اوليه مواجه بودند شركت پاكسان به مدد شما پرسنل خدوم و زحمتكش و با كار بسيجي وار توانست بر تمام مشكلات فائق آمده و از توقف چرخ هاي توليد جلوگيري كند.

مهندس ساكي در ادامه به صورت نمادين ضمن ملبس شدن به لباس بسيج، يادآورشد: من نيز خود را يك بسيجي مي دانم و به اين مسئله افتخار مي كنم. اميدوارم بتوانيم در كنار هم با روحيه بسيجي و به كارگيري همه توان خود، به توليد و عرضه محصولات باكيفيت به هموطنانمان ادامه دهيم و عالي تر از قبل به موفقيت دست پيدا كنيم.

وي كيفيت محصولات پاكسان را مزيت رقابتي اين شركت نسبت به ساير شركت هاي توليدكننده مواد شوينده برشمرد و افزود: كيفيت محصولات نهايي اين مجموعه دغدغه اصلي مديران بوده و هست و همواره تلاش كرده ايم كه در توليد به كيفيت محصولات ما آسيبي وارد نشود و به همين منظور مواد اوليه را با بالاترين كيفيت تهيه مي كنيمو اين رويكرد كار جهادي و بسيجي است.

مديرعامل پاكسان در ادامه سخنانش در جشن روز بسيج خاطرنشان كرد: با روحه اي بسيجي و با تكيه به خداوند متعال و توجه به منويات مقام معظم رهبري همه هدف ما تداوم توليد و ثبات اشتغال است و خدا را شاكريم كه تا كنون توانسته ايم به اين اهداف دست پيدا كنيم و سرمشق خوبي براي شركت هاي توليدي ديگر باشيم.

در ادامه اين مراسم جلال حقدوست فرمانده پايگاه مقاومت بسيج شهداي پاكسان و معاونت مالي، اقتصادي و منابع انساني اين مجموعه ضمن تبريك هفته بسيج با تاكيد بر جايگاه بسيج در حفظ امنيت كشور خاطرنشان كرد: بسيجيان همواره با همه توان خود در عرصه هاي مختلف كشور حضور داشته و دارند و اين حضور به حق، ثمره اش امنيت و اقتدار امروز كشور است.

وي در ادامه شرح كاملي از فعاليت هاي يك ساله بسيج ارائه نمود و از حسين مراديان فرمانده پيشين پايگاه بسيج شهداي پاكسان تقدير نمود.

سرهنگ رضايي فرمانده حوزه 507 امام صادق(ع) و آقاي عرب ها مسئول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سازمان بسيج كارگري و كارخانجات تهران و موسي سلامت جانباز 70درصد و ذبيح الله تقي زاده از مهمانان اين مراسم بودند.

در پايان مراسم گرامي‌داشت روز بسيج شركت پاكسان از جانبازان جنگ تحميلي شركت پاكسان و بسيجيان فعال اين پايگاه و همچنين تعدادي از حاضرين تقدير به عمل آورد.چهارشنبه 13 آذر 1398