مديركل گمرك غرب تهران از پاكسان بازديد كرد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مديركل گمرك غرب تهران از پاكسان بازديد كرد

مديركل گمرك غرب تهران از پاكسان بازديد كرد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مديركل گمرك غرب تهران و هيئت همراه از شركت پاكسان بازديد كردند.

به گزارش پاكسان نيوز، طاهره هامون نورد مديركل گمرك غرب تهران و جمعي از كارشناسان اين سازمان ضمن بازديد از شركت پاكسان و حضور در اين مجموعه از نزديك با مشكلات و چالش هاي گمركي اين شركت آشنا شدند.

روز دوشنبه، 27خردادماه سال جاري خانم طاهره هامون نورد به همراه آقايان جهدي مدير حراست و كلانتري معاونت صادرات در پي بازديد از كارخانه ها و شركت هاي توليدي غرب تهران كه فعاليت صادراتي دارند، با حضور در شركت پاكسان و برگزاری نشست با مهندس فرهنگ ساكي مدیرعامل و مهندس اميرحمزه توسلي قائم مقام مديرعامل و معاونت بازاريابي و فروش و كارشناسان بازاريابي و فروش خارجي پاكسان، ضمن استماع گزارش عملکرد این شرکت در سال گذشته و همچنین مهم‌ترین مشكلات و دغدغه هاي گمركي این شرکت، از بخش‌ها و حوزه عملیاتی و انبارهای این مجموعه بازدید كردند و با فرآیندهای جاری در این شرکت آشنا شدند.

در ابتداي اين نشست مهندس ساكي ضمن خير مقدم به ميهمانان، پس از معرفي شركت پاكسان، ارتباط شفاف و موثر با سازمان گمرك را، پايه و اساس ارتباطات برون مرزي معرفي كرد و رفع چالش هاي گمركي و تسهيل امر صادرات را راهكاري براي جلوگيري از معطل ماندن كالاهاي صادراتي در گمرك خواند.

سپس مهندس توسلي قائم مقام مديرعامل و معاونت بازاريابي و فروش و كارشناسان بازاريابي و فروش خارجي شركت پاكسان رفع ابهامات قانوني گمرك را راهي براي تسهيل در امور صادراتي شركت هاي توليدي معرفي كرد و ضمن اشاره به افزايش تحريم‌ها، خاستار همكاري بيشتر گمرك جهت تداوم حضور شركت‌هاي توليدي در بازارهاي جهاني شد.

در بخش ديگري از اين نشست، شيخي سرپرست بازاريابي و فروش خارجي شركت پاكسان گزارشي، از فعاليت هاي صادراتي شركت ارائه داد و برخي مشكلات اين حوزه را برشمرد و رفع آنها را در تسهيل صادرات تاثيرگذار خواند.

در ادامه اين جلسه مجيد جمشيدي رئيس برنامه ريزي و پشتيباني صادرات، گزارشي از ميزان اظهارنامه‌هاي صادراتي و حمل زميني، ريلي و دريايي يك سال گذشته ارائه نمود و از هم‌دلي كارشناسان آن سازمان در جهت تسهيل امور گمركي، قدرداني كرد.

در اين بازديد خانم هامون نورد مديركل گمرك غرب تهران هدف از اين بازديدها را رفع مشكلات شركت هايي كه توليدات خود را صادر مي كنند و در اين برهه از زمان ارز آوري دارندعنوان كرد و ضمن گفتگو با مديران شركت پاكسان، از مشكلات گمركي اين شركت اطلاع يافت.

همچنين در اين ديدار مديركل گمرك غرب تهران و هيئت همراه به همراه معاونت‌ها و مديران شركت پاكسان از خطوط توليد، انبارها و بخش هاي مختلف اين مجموعه بازديد كردند.شنبه 1 تیر 1398