مديرعامل پاكسان؛ بادقت، قدرت و انگيزه به موفقيت خواهيم رسيد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مديرعامل پاكسان؛ بادقت، قدرت و انگيزه به موفقيت خواهيم رسيد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: سومین نشست هم انديشي مديرعامل با معاونین و مدیران شرکت پاکسان برگزار شد.

سومین نشست هم انديشي مدیران شرکت پاکسان روز يكشنبه بيست و دوم تيرماه سال جاری با رعايت فاصله اجتماعي حداكثري و توجه به موارد بهداشتي در شرکت پاکسان با حضور حسن بقائي مديرعامل و تمامی معاونین و مدیران شركت پاكسان برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه و ادامه موضوعات جلسات گذشته، بخش‌هاي مختلف آماري داشبرد مديريت، مورد بررسي و ارزيابي قرار گرفت.

پيرامون مندرجات هر قسمت توضيحاتي از ميزان توليد، خروج محصولات از كارخانه، ‌مقدار بارگيري و فروش در بخش‌هاي داخلي، صادرات ومحصولات صنعتي و.... ارائه شد.

در ادامه اين جلسه احسان ابويي سرپرست تحقيقات و توسعه بازار با بيان اينكه مواد شوينده دومين انتخاب مصرف كنندگان بعد از محلول و ژل ضدعفوني كننده است گزارشي درباره وضعيت فروش مايعات شركت پاكسان ارائه نمود. در اين گزارش توليد، فروش، سهم بازار محصولات شركت پاكسان و گروه شركت هاي هلدينگ صنعت شوينده در مقايسه با ساير شركت هاي فعال در عرصه توليد مايعات شوينده مورد ارزيابي قرار گرفت و پيش‌بيني در خصوص ميزان فروش اين محصولات در آينده ارائه شد.

به گزارش پاكسان نيوز،‌ در بخش ديگري از جلسه هم انديشي مديران شركت پاكسان، فاطمه رنجبر مدير بازاريابي داخلي اين مجموعه با ارائه گزارشي پيشنهاداتي در خصوص توسعه برند و توليد محصولات جديد مطرح نمود و در خصوص راهكارها، امكانات، برنامه هاي اين واحد در توسعه محصول مباحثي را عنوان كرد و در اين زمينه به سوالات مديرعامل و ديگر مديران پاسخ داد.

در بخش ديگري از جلسه هم انديشي شوراي مديران، بقايي مديرعامل شركت پاكسان با تشكر از حضور مثمر ثمر مديران در اين جلسات گفت: خوشبختانه در مسير درست در حركت هستيم و اگر همين راه را با دقت، قدرت و انگيزه طي كنيم به موفقيت هاي چشمگيري خواهيم رسيد.

وي ارزيابي عملكرد يكديگر را لازمه رشد و پيشرفت معرفي كرد و افزود: بي شك اين پرسش و پاسخ ها در روشن نمودن مسير حركت بسيار حياتي و لازم است و از دل همين جلسات است كه ايده ها و انگيزه هاي توسعه و پيشرفت در امور فراهم مي شود.

مديرعامل پاكسان پيشنهاد و انتقاد مديران و پرسنل در حوزه هاي كاري را عامل موفقيت در كار معرفي و خاطرنشان كرد: بايد پيوسته براي بهتر شدن امور با ارائه پيشنهاداتي به تقويت حوزه فعاليت خود بپردازند و زمينه رشد و تعالي واحد خود را فراهم سازند.

بقائي در خاتمه اين هم انديشي، بر توجه ويژه به كاركنان واحدهاي توليدي تاكيد كرد و در خصوص اقدامات حمايتي بيشتر از اين كارگران دستوراتي را صادر نمود.سه شنبه 24 تیر 1399