مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر معرفی شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر معرفی شد

به گزارش پاکسان نیوز، در جلسه معارفه مدیرعامل شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر که بیست وسوم آبان سال‌جاری برگزار شد، مدیرعامل شرکت پاکسان گفت: این رخداد، با پیگیری‌های دکتر دامغانیان، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در جهت پیوستن این شرکت به بازار بورس صورت گرفته است.

مهندس محمدرضا حیدری در ادامه، پاکسان را یکی از شرکت‌های مهم در بازار سرمایه دانست و افزود: خوشبختانه امروز شاهد معرفی شرکت صنعت شوینده به بازار سرمایه به عنوان یکی از شرکت‌های قدیمی فعال در زمینه تولید مواد شوینده هستیم و این اتفاقی خجسته برای شرکت توسعه صنایع بهشهر، شرکت پاکسان و بازار سرمایه است.

در ادامه این جلسه، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های کشور و شرکت‌هاست چرا که هر صنعت از قبل توانمندی‌ها، کار و تلاش سرمایه‌های انسانی به موفقیت می‌رسد. باید در رفتار سازمانی خود به این مسئله توجه کنیم تا در آینده شاهد بالندگی هرچه بیشتر صنعت در کشور باشیم.

دکتر دامغانیان، علاقه به پشت میز نشینی نیروهای مولد را آفت توسعه صنعت کشور خواند و افزود: در هر سازمانی نیروی انسانی نسبت به سایر سرمایه‌های سازمان برتری دارد چرا که می‌توان سخت افزار سازمان را بازسازی کرد، اما نمی‌توان سرمایه انسانی متخصص و کارآمد به عنوان نرم‌افزار سازمان که در آن سرمایه‌گذاری فراوان شده، به راحتی جایگزین کرد.

وی توجه نیروی انسانی به اساسنامه سازمان را ضامن سلامت محیط کسب و کار معرفی کرد و یادآورشد: صرف تولید نمی‌تواند ضامن بقای سازمان باشد و باید به شرایط و مراحل قبل و بعد از تولید هم توجه کرد، ضمن اینکه نباید تصور کرد که هر سیستمی مستقل از بقیه سیستم‌ها عمل کند در نتیجه باید تعامل لازم بین همه بخش ها وجود داشته باشد.

دکتر دامغانیان ضمن تشکر از اقدامات مدیرعامل شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: شرکت صنعت شوینده با مدیریت مستقل و بر طبق وحدت رویه‌ای که در سایر شرکت‌‌های تابعه وجود دارد بعد از شرکت ساینا و گلتاش، تحت مدیریت مهندس وکیلی فعالیت خود را در بازار سرمایه کشور آغاز می‌کند و این اتفاق خجسته ای است که امروز شاهد آن هستیم.

وی فعالیت شرکت های بورسی را ضابطه‌مند خواند و گفت: وقتی شرکتی پا به عرصه بورس می‌گذارد مدیریتش از حالت سلیقه‌ای خارج شده و ضابطه‌مند می شود و شفافیت می‌یابد.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در خاتمه به اقدامات صورت‌گرفته برای بورسی شدن این مجموعه اشاره کرد و افزود: رویه رفتاری در شرکت های بورسی مجموعه خوشنام و با‌سابقه پاکسان بسیار مهم است و باید بیش از گذشته به این مسئله توجه کرد و تکالیف بورسی را به درستی انجام داد و از پتانسیل موجود در این مجموعه به درستی استفاده کرد.

سپس مهندس دارابوکیلی مدیرعامل شرکت صنعت شوینده ضمن ابراز خرسندی از تداوم فعالیت شرکت پاکسان گفت: در بازار بی‌رحم رقابت که محصولات قاچاق در آن فراوان است، جای بسی خوشحالی است که شرکت پاکسان با همه قوا در مسیر تولید و رشد و بالندگی در حال فعالیت است.

وی تلاش های مهندس حیدری را برای تداوم فعالیت شرکت صنعت شوینده قابل تقدیر خواند و افزود: با بورسی شدن این شرکت نظارت بر آن افزایش می یابد و باید از بالاترین تا پایین‌ترین سطح این شرکت شفافیت را سرلوحه امور قرار دهند.

مدیرعامل شرکت صنعت شوینده در جلسه معارفه خود تغییرات تکنولوژی را پرشتاب دانست و افزود: باید با این تغییرات همگام شویم تا در عرصه بازار از سایر رقبا عقب نمانیم تا بتوانیم مسئولیت سنگینی که به عهده ما گذاشته شده را به درستی به سرانجام برسانیم و این میراث گرانی که نسل های گذشته در اختیار ما گذاشته اند را به نسل های بعد منتقل کنیم.

مهندس وکیلی به قدمت بی چون و چرای پاکسان اشاره کرد و یادآورشد: این شرکت معظم و خوش سابقه است که بیش از نیم قرن در زمینه تولید مواد شوینده سابقه دارد و باید در ادامه این راهی که پیش روی شرکت صنعت شوینده است درست عمل کنیم تا بتوانیم موجبات رشد و بالندگی این شرکت را فراهم کنیم.

وی قانع نبودن به وضع موجود را انگیزه‌ای برای تلاش بیشتر دانست و خاطرنشان کرد: براساس احادیث دینی، باید امروزمان بهتر از دیروز باشد در نتیجه باید از همه ظرفیت موجود استفاده کنیم تا بتوانیم سهم بیشتری از بازار را کسب کنیم و این کار کوچکی نیست اما با هم‌افزایی و همراهی همه بخش‌ها محقق خواهد شد.

در این جلسه که با حضور مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر و هیات همراه، مدیرعامل شرکت پاکسان، مدیران عامل شرکت‌های مجموعه پاکسان و به‌پخش در سالن اجتماعات شرکت پاکسان برگزار شد مهندس ظهیری نیز به عنوان رئیس هیئت مدیره و عضو موظف در هیئت مدیره شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر معرفی شدند.چهارشنبه 26 آبان 1395