ماه عسل 96 به ایستگاه پایانی رسید

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

ماه عسل 96 به ایستگاه پایانی رسید

ماه عسل 96 به ایستگاه پایانی رسید

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: ماه عسل در ویژه برنامه عید سعید فطر میزبان منتخبین مردم بود.

روز عید فطر برنامه ماه عسل96 به ایستگاه پایانی خود رسید و شاهد حضور مهمانانی بود که در این سری از برنامه بیشترین مخاطب را داشتند.

ویژه برنامه عید سعید فطر «ماه عسل» میزبان منتخبین مردم بود.در بخش ابتدایی برنامه ماه عسل، حال و هوای عوامل پشت صحنه پخش شد.

در آیتم ابتدایی مخاطبان نظرات خود را پیرامون برنامه ماه عسل گفتند.در بخش اول مهمانان، شاهد حضور سازنده فیلم‌های»قهرمان من« بودیم.

كم سوادی كه دكتر شد!

یکی از برگزیدگان «قهرمان من»از نظر مخاطبان آقای موسوی بود او که به دلیل نبود امکانات تحصیلی در روستای خود نتوانسته درس بخواند، بعد از جنگ در سن ٢٤ سالگی و در مقطع راهنمايی همزمان با کار کردن ادامه تحصیل می‌دهد. وی در حال حاضر رئیس ارشاد شهر کاشان است و در مقطع دكترا درس می‌خواند.

مقداد، قهرمان برگزيده بعدی بود. او در روستاهای مرزی کشور به شغل معلمی مشغول است. وی در نوار مرزی باعث لبخند كودكان می‌شود و در انجام کارهای خیر پیش‌قدم است.

وی گفت: تاکنون٢٥٠٠ لبخند بر لبان كودكان اين منطقه آورد‌ه‌ام اما نذر من این است؛ پنج هزار لبخند را به لب كودكان مناطق محروم بنشانم. البته امسال در نظر دارم به مناطق عشايرنشین بروم.

هيچ وقت فكر نمی‌كردم پایم به ماه عسل برسد
ابوالفضل خانجانی يكی دیگر از مهمانان برگزيده ماه عسل ٩٦ بود كه به انتخاب مخاطبان دوباره در قاب ماه عسل حضور پیدا کرد و گفت: هيچ وقت فكر نمی‌كردم در برنامه ماه عسل حضور پیدا کنم بعد از برنامه نزديك به ١٠ هزار پيام به دست من رسید. همه می‌گفتند بعد از ديدن برنامه من، دچار تغيير و تحول شدند.
حتی بعد از برنامه يك نامه گرفتم كه نوشته بود وقتی داستان شما را شنيدم روی برگ نوشته شده نوشتم و حاضر نشدم كاغذ استفاده شده را دور بیندازم. اگر حضور من این اندازه تاثيرگذار باشد، برای من كافی است.

از مردم برای رقم زدن اين معجزه ممنونم

خانم عراقی يكى از زندانيانی كه به واسطه كمپين آزادی زندانيان آزاد شده بودند به همراه فرزندانش ميهمان ديگر ويژه برنامه عيد سعید فطر ماه عسل بود .

خانم عراقی هم از همه مردم به خاطر این حماسه بزرگ تشکر کرد.دختر وی نیز از همه مردم به خاطر محبت‌هایشان تشکر کرد و آزادی مادرش را یک معجزه دانست.

حضور مادر مازيار برای ادامه قصه كوير

سامان و دانيال به همراه مادر مازیار و مادر رامین ميهمان ديگر برنامه ماه عسل بودند.

آنها در روز دوم ماه عسل حضور داشتند و ماجرای سفر عجیبی که به مرگ دو تن از دوستانشان ختم شد را روایت کردند و در پایان برنامه خواستند که خانواده مازیار و رامین آنها را ببخشند به همین خاطر روز گذشته شاهد حضور دو خانواده دیگر نیز بودیم. آنها در آخرین قسمت ماه عسل96 حاضر شدند.

مادر مازيار گفت: این اتفاق سرنوشت و قسمت آنها بود و سامان و دانیال تلاش خودشان را کرده بودند اما قسمت چیز دیگری بود روز سفر به مازيار گفتم زود برگرد گفت مامان من تا 30 سال بيشتر زنده نيستم، گفتم برو به خدا می‌سپا‏‏رمت .حتی در زمانی که خبری از آنها نبود ما دلشوره نداشتیم خداوند به ما آرامش را داده بود.

وی ادامه داد: برخی‌ها می‌گویند که ما سامان و دانیال را نبخشیده‌ایم در حالی که اصلا اینطور نیست وقتی خدا می‌بخشد من در مقابل خدا کاره‌ای نیستم.

مادر رامین گفت: ما روز اول آنها را بخشیدیم اگر حرفی زدیم به خاطر شرایط روحی ما بود.

در بخش بعدی آیتمی از آخرین وضعیت درمانی عمو موسی چاقترین فرد ایرانی بود با 336 کیلو وزن که یک شب از شب های ماه عسل96 میهمان برنامه در بیمارستان پخش شد که در حال گذراندن دوره درمان خود است.

در ادامه برنامه، دو قهرمان دیگر که سوژه فيلم‌های»قهرمان من« شده بودند و برگزیده مخاطبان شدند، در قاب ماه عسل حضور پیدا کردند.

هدیه ماه عسل به امیرعب

همچنین، در بخش دیگر برنامه ماه عسل امیرعباس (کچلیک)در قاب ماه عسل حضور پیدا کرد.

امیرعباس که با پخش یک ویدئو در فضای مجازی معروف شده است، در این برنامه تیتراژ ابتدایی ماه عسل را خواند.

عوامل ماه عسل هم به امیرعباس یک دوچرخه هدیه دادند.

قهرمانِ روی ويلچر اما ايستاده

حامد اميری مهمان ديگر برنامه آخرین قسمت ماه عسل96 بود که سال‌ها در مسابقه قوی‌ترين مردان ايران شركت کرده است و بعد بر اثر يك اتفاق دچار ضايعه نخاعی می‌شود اما اين اتفاق باعث نااميدی او نمی‌شود و با انگيزه‌ای كه داشت توانست در مسابقات پارالمپيك ريو مدال نقره بگيرد.

در بخشی دیگر از برنامه درباره این روزهای چهار هنرور علاقمند به بازیگری که در فیلم های سینمایی نقش سیاهی لشکرها را بازی می کنند آیتمی پخش شد .

كلباسی: هنوز خيلی راه داريم

نرگس كلباسی مهمان منتخب مخاطبان در برنامه ماه عسل حضور پیدا کرد.

وی گفت: خيلي كارهای بزرگ مانده كه می‌‌توانیم با كمك مردم ايران برای بچه‌های يتيم انجام بدهیم. او از حال و روزش بعد از حضور در ماه عسل گفت: هركسی من را بعد از برنامه دید خيلی با من صميمى و مهربان برخورد می‌كرد؛ انگار همه خواهر و برادر و فاميل هستيم.

حال خوب خانواده منصوريان

خانواده منصوريان محبوب‌ترين سوژه‌ ماه عسل دوباره پا به صحنه اين برنامه گذاشتند.

مادر خواهران منصوريان نيز در اين جمع حضور داشت وآنها حال خوب خود را به خاطر حضور در ماه عسل می‌دانستند.

در بخش پایانی احسان علیخانی از محبت‌های مردم تشکر کرد. همچنین وی در خصوص برنامه سال آینده گفت: اگر من و دوستانم حرفی برای گفتن داشته باشیم سال بعد مزاحم شما می‌شویم چرا که این زمان بهترین لحظه برای دیدار با شما است.

تیتراژ پایانی با حضور سینا شعبانخانی پایان بخش برنامه ماه عسل 96 بود و برنامه ماه عسل96 روزعید سعید فطر بسته شد.

در این برنامه همچنین گزارش مفصلی از شرکت پاکسان به عنوان حامی کمپین قهرمان من پخش شد و آیتم هایی که در کارخانه پاکسان به تصویرکشیده شده بود به نمایش درآمد. مصاحبه با مدیرعامل شرکت پاکسان از بخشهای مهم این گزارش بود تفصیلی بود.

و اینگونه شرکت پاکسان با حمایت مالی از برنامه ماه عسل و کمپین مردمی قهرمان من دین خود نسبت به مردمی که سال هاست محصولات این مجموعه تولیدی خوشنام و باسابقه را مصرف می کنند ادا کرد و بار دیگر نشان داد که به مخاطبین محصولاتش تنها به چشم مصرف کننده نگاه نمی کند و در همه حال «پاکسان به سلامت خانوالده می اندیشد».پنجشنبه 8 تیر 1396