قدرشناس حمایت مشتریان و مخاطبان محصولات پاکسان هستیم

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

قدرشناس حمایت مشتریان و مخاطبان محصولات پاکسان هستیم

مدیرعامل شرکت پاکسان در نمایشگاه ایران بیوتی؛

قدرشناس حمایت مشتریان و مخاطبان محصولات پاکسان هستیم

پایگاه خبری تحلیل پاکسان نیوز؛ مهندس صفوی نژاد مدیرعامل شرکت پاکسان در اولین روز بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، آرایشی، بهداشتی و صنایع سلولزی حضور یافت و از غرفه پاکسان و غرفه سایر شرکت های حاضر در نمایشگاه ایران بیوتی بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از غرفه پاکسان، برگزاری چنین نمایشگاه هایی را در بالا ررفتن میزان رقابت بین سایر شرکت ها موثر خواند و گفت: حضور در چنین نمایشگاه هایی جایگاه واقعی پاکسان را در بین سایر شوینده ها به عنوان یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین شرکت های تولیدکننده مواد شوینده و بهداشتی به سایر شرکت ها نشان می دهد و کار کرد تبلیغاتی دارد.

صفوی نژاد با خوشنام خواندن برندهای پاکسان یادآور شد: بسیاری از برندهای پاکسان با سابقه و خوشنام هستند و این برندها در بین خانواده های ایرانی شناخته شده است و بسیاری از مصرف کنندگان محصولات پاکسان به کالاهای این شرکت عرق دارند و تداوم حمایت مشتریان است که بیش از پنجاه سال پاکسان را حفظ کرده و به این جایگاهی که امروزه دارد رسانده.

مئیرعامل پاکسان در ادامه با قدردانی از حمایت مخاطبان محصولات این شرکت خاطرنشان کرد: ما نیز در پاسخ به این قدردانی همواره تلاش می کنیم با افزایش هرچه بیشتر کیفیت محصولات و بهبود بسته بندی و توزیع قدرشناس این اعتماد باشیم.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی و سلولزی از ششم تا نهم اردیبهشت ماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی تهران میزبان عموم علاقمندان و فعالین به این صنعت است.

شایان ذکر است شرکت پاکسان در این دوره از برگزاری نمایشگاه در سالن9 و8 میزبان علاقمندان و مخاطبان محصولات خود هست.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397