طرح مقابله با ابتلا به كرونا در شركت پاكسان اجرايي شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

طرح مقابله با ابتلا به كرونا در شركت پاكسان اجرايي شد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: واحد ايمني و بهداشت شركت پاكسان با انجام اقداماتي طرح مقابله با ابتلا به ويروس كرونا را در شركت پاكسان اجرايي كرد.
به گزارش پاكسان نيوز،‌ واحد ايمني و بهداشت شركت پاكسان(HSE) با
حمايت‌هاي مهندس بابك مصطفايي مديرعامل پاكسان، با توزيع مواد ضدعفوني‌كننده و ماسك فيلتردار در مورد رعایت بهداشت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هشدار داد.

براين اساس در بخش تکالیف کارکنان اداری و پرسنل خطوط توليد در پیشگیری از ویروس کرونا، استفاده از وسایل شخصی مانند لیوان چای، ظروف غذا به ویژه قاشق و چنگال اختصاصی، مهر و جانماز و سایر ملزومات مرتبط با بهداشت فردی را مد نظر قرار گرفته است.

سنجش دماي بدن تمامي پرسنل در همه شيفت‌هاي كاري با تب‌سنج ديجيتالي، ضدعفوني كردن سالن غذاخوري مجموعه، رخت‌كني پرسنل خط توليد و سرويس‌هاي بهداشتي از جمله اقدامات صورت گرفته در اين مجموعه است.

لازم به ذكر است، واحد روابط عمومي شركت پاكسان، نيز در راستاي همراهي با منابع انساني، اقدام به توليد محتواي آموزشي، نصب پلاكارد و بنر و پخش فيلم‌هاي آموزشي به منظور پيشگيري و رعايت اصول بهداشتي و تلطيف جو رواني موجود نموده است.

اين اقدامات به صورت دوره‌اي و تا زمان بر طرف شدن خطرات احتمالي كماكان ادامه دارد.

همچنين اين واحد هرگونه سفر غیرضروری به جز موارد خاص و استثنایی را خطر آفرين معرفي كرده و از همه پرسنل خواست موارد ايمني را جدي گرفته و دستورالعمل هاي بهداشتي را رعايت كنند.چهارشنبه 7 اسفند 1398