شرکت پاکسان دوشادوش هموطنان سیل زده ایستاده است

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

شرکت پاکسان دوشادوش هموطنان سیل زده ایستاده است

مدیرعامل پاکسان در دیدار با اعضای تیم پرسپولیس؛

شرکت پاکسان دوشادوش هموطنان سیل زده ایستاده است

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: با هدف جمع آوری کمک هایی برای سیل زدگان استان های غربی و جنوبی کشور، شماری از اعضای تیم پرسپولیس در شرکت پاکسان حاضرشدند.

به گزارش پاکسان نیوز، 26فروردین ماه سال جاری، شماری از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در شرکت پاکسان ضمن دیدار با مهندس فرهنگ ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان و بازدید از خطوط تولیدی این مجموعه و شرکت یاران توسعه، برای تامین مایحتاج اولیه و مورد نیاز سیل زدگان استان های غربی و جنوبی کشور اقدام کردند.

مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن گفتگو با اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، با ابراز تاسف از بروز سیل در استانهای کردستان، لرستان و خوزستان گفت: این مصیبت پیش آمده همه ایران را متاثر کرده و وظیفه همه ماست تا جایی که در توان داریم به هموطنان‌مان کمک کنیم.

وی به کمک های نقدی شرکت پاکسان اشاره کرد و افزود: مدیران، پرسنل و کارگران در حد توان خود به سیل زدگان کمک کردند تا از درد و رنج این عزیزان کم کنند و امیدواریم هرچه زودتر زندگی در این مناطق به روال گذشته برگردد.

مدیرعامل پاکسان در ادامه سخنانش ضمن اشاره به اعزام تیم جهادی به مناطق سیل زده خاطرنشان کرد: شرکت پاکسان دوشادوش هموطنان سیل زده ایستاده است به همین منظور این مجموعه در نظر دارد بعد از هماهنگی با مسئولین استان ها، به صورت داوطلبانه، گروه جهادی متشکل از پرسنل فنی و خدماتی به مناطق سیل زده اعزام کند تا به هموطنان خدمت رسانی نماید.

علیرضا بیرانوند، محمد نوری، کمال کامیابی نیا، محمدرضا مامانی به همراه محمد دانشگر عضو تیم استقلال در این کار خداپسندانه مشارکت داشتند.

شرکت پاکسان با مساعدت مدیرعامل این مجموعه و به همت اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ضمن تامین بخشی از مواد شوینده مورد نیاز هموطنان سیل زده در استان های غربی و جنوبی کشور، کاروانی از کالاهای مورد نیاز این عزیزان را به همراه کمک های نقدی این مجموعه جمع آوری، تهیه و ارسال نمود.سه شنبه 7 خرداد 1398