شركت پاكسان در بين 500 شركت برتر كشور

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

شركت پاكسان در بين 500 شركت برتر كشور

شركت پاكسان در بين 500 شركت برتر كشور

 

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: شركت پاكسان در بين 500 شركت برتر كشور قرار گرفت.

بيست و دومين دوره رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر ايران در 29 دي ماه سال جاري و با حضور مسئولان و مديران کشوري، سياستگذاران اقتصادي و مديران شرکت‌هاي برتر کشور در مرکز همايش‌هاي بين‌المللي صدا و سيما برگزار شد.

در اين مراسم، نتايج ارزيابي و رتبه بندي ساليانه شرکتها اعلام شد و شرکت پاكسان موفق به کسب رتبه در بين 500 شرکت برتر کشور بر پايه شاخص فروش سال 1398شد.
ارزيابي شرکت‌هاي برتر کشور همه ساله توسط مرکز رتبه‌بندي شرکت‌هاي برتر سازمان مديريت صنعتي صورت مي‌گيرد
.

به گزارش پاكسان نيوز، مطابق گزارش مركز رتبه‌بندی شرکت‌های ایرانی و كارشناسي رتبه بنديIMI_100و بر اساس نتايج به دست آمده از رتبه بندي سال98شركت پاكسان بين500شركت برتر رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه محصولات شيميايي و بهداشتي را كسب كرد.

در آغاز این همایش ابوالفضل کیانی بختیاری، مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی با اشاره به اهمیت اقتصاد مقاومتی در ایران گفت: امسال نیز مانند چند سال گذشته با عنوان اقتصاد مقاومتی نام‌گذاری شد که این موضوع اهمیت این شیوه اقتصادی را در ایران نشان می‌دهد. یکی از موارد مهمی که اکنون مطرح می‌شود حمایت از کالای ایرانی است. طبیعی است که در این عرصه مردم برای انتخاب کالا یا خدمات مورد نظر باید بتوانند نخستین شرکت‌های ایرانی را بشناسند. مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی درباره پیشینه رتبه‌بندی شرکت‌ها در کشور توضیح داد: این شیوه رتبه‌بندی در سال 77 که نخستین دوره خود را تجربه می‌کرد به معرفی 100 شرکت نخست کشور پرداخت. این100 شرکت در یک شاخص میزان فروش بررسی و معرفی شدند.

در رتبه‌بندی سال1398 شرکت‌ها به لحاظ بیشترین بازده فروش مورد ارزيابي قرار گرفتند و از اين منظر بررسي شدند. بر این اساس، شرکت پاكسان توانست در بين شركت هاي توليدكننده محصولات شيميايي و بهداشتي بیشترین بازده فروش را كسب كند و در رتبه اول اين گروه قرار گرفت.

رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران هرسال توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود. این سازمان بر اساس شاخص‌های عملکردی و مالی، مانند درآمد و سودآوری، شرکت‌های پیش‌روی ایرانی را ارزیابی و 500 شرکت برتر را معرفی می‌کند.

روابط عمومي شركت پاكسان اين موفقيت بزرگ را به تمامي كارگران و زحمت‌كشان اين مجموعه تبريك و تهنيت گفته كه اين برگ زرين، بي شك، حاصل مديريت هوشمندانه و زحمات شبانه روزي مديرعامل پاكسان، مهندس فرهنگ ساكي  است.دوشنبه 30 دی 1398