سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز:  دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) مهمان برنامه ماه عسل شدند .

برنامه ماه عسلهمزمان با سوم تیر 96 با کمی تاخیر روی آنتن شبکه سه سیما رفت. در ابتدای برنامه احسان علیخانیاز تاخیری که در شروع برنامه به علت پنچری ماشینش رخ داد از مردم عذرخواهی کرد. 

دکتر جهانگیر رئیس سازمان زندان ها و همچنین پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهمان برنامه بودند .

ماجرای شکل گیری کمپین آزادی زندانیان در ماه عسل

احسان علیخانی بعد از حضور دکتر جهانگیر در برنامه از علت شکل گیری کمپین آزادی زندانیان گفت و ماجرای آن را شرح داد.احسان علیخانیگفت:امسال برای هماهنگی با نهادهای زیادی صحبت کردیم تا اینکه برای هماهنگی چند سوژه مجبور شدیم که به زندان برویم و با دکتر جهانگیر صحبت کنیم . در میان همین گفتگوها بود که موضوع آزادی زندانیان مطرح شد و با استقبال زیادی مواجه شد و زندانیان مالی که به خاطر مبالغ بسیار ناچیزی در زندان بودند بیشتر از گروه های دیگر مدنظر ما قرار گرفت و در یک ویدئویی که در برنامه ماه عسل پخش شد از جمع آوری 17 میلیاردو 38 میلیون تومان برای آزادی زندانیان صحبت کردند.

دکتر جهانگیر مهمان برنامه ماه عسل شد

دکتر جهانگیر در بخشی از برنامه با عنوان تایید کمپین آزادی زندانیان در ماه عسل از جانب نفرات اصلی و تصمیم گیرنده در روندهای قانونی کشور گفت: آیت ا.. صادق لاریجانی رییس قوه قضاییه این کمپین را تایید و مبلغ 20 میلیون تومان کمک کرد. مبلغ 10 میلیون تومان نیز وزیر محترم دادگستری به این عمل خیر اختصاص و درنهایت جناب آقای فتاح ریاست کمیته امداد مبلغ 500 میلیون تومان به کمپین آزادی زندانیان اختصاص دادند.

مهندس فتاح رییس کمیته امداد در برنامه ماه عسل حضور یافت و درباره طرح محسنین و همدلی بی نظیر مردم در این طرح صحبت کرد و گفت :با مشارکت کم نظیر مردم در طرح محسنین که به کمک برنامه ماه عسل شکل گرفت تمامی مددجویان داری حامی شدند و حتی به جای یک حامی شرایطی مهیا شده که بیشتر از یک حامی داشته باشند

سجده شکر رئیس کمیته امداد در ماه عسل

مهندس فتاح در برنامه ماه عسل سجده شکر به جای آورد و از مشارکت و همدلی بی نظیر مردم که منجر به آزادی هزاران زندانی شد بسیار تشکر کرد.

شرکت پاکسان به عنوان حامی برنامه ماه عسل 96 قدردان اقدام خیرین در حمایت از کودکان محسنین و آزادسازی زندانیان بدهکار است.پنجشنبه 8 تیر 1396