ساینا عنوان کیفیت برتر را کسب کرد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

ساینا عنوان کیفیت برتر را کسب کرد

ساینا  عنوان کیفیت برتر را کسب کرد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: از مهندس کرمی به عنوان مدیرعامل شرکت ساينا در سومین همایش بین المللی کیفیت، بارویکرد رونمایی ازمحصولات درجه یک بنگاه های اقتصادی به عنوان کیفیت برتر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پاكسان این شرکت به مدیریت مهندس یزدان کرمی در سومین همایش بین المللی کیفیت با رویکرد رونمایی ازمحصولات درجه یک بنگاه های اقتصادی عنوان کیفیت برتر را کسب نمود.

این همایش با هدف بررسی کیفیت و پایش تحولات اقتصادی و اجتماعی کشور و با هدف اجرای برنامه های مدون جهت افزایش آگاهی جامعه در مصرف محصولات مرغوب، بهبود فضای کسب و کار و توسعه و تحقق اقتصاد دانایی محورهمچنین در راستای طرح تحول و استقرار رویکرد نوین استاندارد سازی، با نگرشی جدید رویدادی باعنوان را برگزار گردید.این همایش روز سه شنبه 13 تیر ماه 1396 در تهران و با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد دولتی ،وزارت صنعت معدن تجارت، سازمان ملی بهره وری، استاندارد، انجمنهای کیفیت، حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان، سازمان توسعه منابع انرژی،خانه صنعت و معدن، انجمن حامیان استاندارد و کیفیت، اتاق ایران وفرانسه و شرکتهای برتر در زمینه کیفیت برگزار شد.

شرکت ساینا به مدیرعاملی مهندس یزدان کرمی تولیدکننده انواع مواد شوینده و پاک کننده و محصولات بهداشتی است و از کارخانجات زیر مجموعه شرکت پاکسان است و تولیدات خود را به کشور های عراق، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، افغانستان، قرقیزستان، تاجیکستان و .... صادر می کند.
سه شنبه 20 تیر 1396