رکورد صادرات ماهیانه پاکسان شکسته شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

رکورد صادرات ماهیانه پاکسان شکسته شد

رکورد صادرات ماهیانه پاکسان شکسته شد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: واحد صادرات شرکت پاکسان موفق شد ركورد صادرات را بشكند.

واحد صادرات و بازاریابی خارجی شرکت پاکسان موفق شد در سال 2019 رکورد صادرات خود را بشکند.

شرکت پاکسان توانسته با رصد دقیق بازارهای بین المللی و خارجی، افزایش حجم صادرات خود و حضور در بازار رقابتي بين المللي علاوه بر موفقیت در این عرصه ارز آوری قابل توجهی نيز داشته باشد.

شركت پاکسان توانسته با اجرايي كردن برنامه هاي خود در زمينه صادرات، سبد کاملی از انواع شوینده ها را در بالاترین سطح کیفی و بسته بندی طی آذرماه سال جاری و با شکستن رکورد ده ساله صادرات خود حدود 5/600هزار تن از تولیدات خود را در بازه زمانی یک ماهه به بازارهای هدف کشورهای CIS عراق، افغانستان و سایر کشورهای منطقه عرضه نماید.

محصولات پاکسان علاوه بر داشتن گواهینامه های متعدد بین المللی و استانداردهای اروپایی از كيفيت بالايي نيز برخوردار است و همين مرغوبيت توليد توانسته سهم قابل توجهي از بازارهاي خارجي را در رقابت با ساير رقباي چند مليتي از آن خود كند و با شعار پيشگام در ايران، خوشنام در منطقه، جاي پاي خود را در اين بازارها محكم كند و در كنار سایر رقبا در حفظ و توسعه سهم بازار صادراتی خود بسیار موفق عمل نمايد.

شایان ذکر است شركت پاكسان تحت مديريت مهندس فرهنگ ساكي، با نیازسنجی کارآمد و علمی، توجه به مصرف کنندگان نهایی، بهره گیری از همه توانمندي خود در بازارهاي جهاني خود را مطرح نمايد و نظر مخاطبين محصولات خود را جلب نموده است.

محصولات صادراتی شرکت پاکسان نظیر ارکید و گلنار در کشور عراق و افغانستان و محصولات دیگری همچون برف، پوش، پراید، سردا، ارکید، گلنار و رخشا در ديگر کشورها توانسته به جایگاه خوبی دست پیدا کند.سه شنبه 1 بهمن 1398