در حال مذاکره برای تولید محصول مشترک خارجی هستیم

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

در حال مذاکره برای تولید محصول مشترک خارجی هستیم

مدیرعامل توسعه صنایع بهشهر در بازدید از نمایشگاه ایران بیوتی؛

در حال مذاکره برای تولید محصول مشترک خارجی هستیم

پایگاه خبری تحلیل پاکسان نیوز؛ مهندس دلشادی مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر ازغرفه پاکسان در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی بازدید کرد.

مهندس دلشادی در حاشیه بازدید از غرفه  پاکسان و نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی ضمن اشاره به جایگاه پاکسان در بین سایر شوینده ها گفت: نمایشگاه ها نقش به سزایی در افزایش عملکرد مثبت شرکت ها دارند چرا که وقتی در معرض بازدید قرار می گیرند توانمندی ها و تلاش هایشان دیده می شود و می توانند به ارائه دست آوردهای خود بپردازند.

وی به نام گذاری امسال به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و افزود: حمایت از کالای ایرانی می تواند نقش به سزایی در افزایش توانمندی صنایع و تولید داشته باشد خصوصا در حوزه محصولات شوینده که بسیاری از محصولات ما توان رقابت با برندهای خارجی را دارند.

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع بهشهر در ادامه با تاکید بر مسئولیت سنگین شرکت های عضو هلدینگ صنعت شوینده در قبال مردم یادآورشد: تداوم وفاداری مصرف کنندگان برای ما بار مسئولیت زیادی را به همراه می آورد. چرا که باید در قبال مصرف کنندگان پاسخگو باشیم.

دلشادی در ادامه به برنامه های آتی شرکت توسعه صنایع بهشهر و افزایش فعالیت هلدینگ شوینده اشاره کرد و افزود: در حال مذاکره با یکی از شرکت های خوشنام و صاحب برند برای تولید محصول مشترک در حوزه مواد شوینده و بهداشتی هستیم که در صورت عملیاتی شدن مداکرات در این خصوص به عموم سهامداران، مردم، مخاطبین و مصرف کنندگان پاکسان اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده، پاک کننده، بهداشتی و سلولزی از ششم تا نهم اردیبهشت ماه سال جاری در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی تهران میزبان عموم علاقمندان و فعالین به این صنعت است.

شایان ذکر است شرکت پاکسان از شرکت های عضو خانواده بزرگ هلدینگ صنعت شوینده در این دوره از برگزاری نمایشگاه در سالن9 و8 میزبان علاقمندان و مخاطبان محصولات خود هست.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397