در ايام نوروز توليد محصولات پاكسان ادامه دارد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

در ايام نوروز توليد محصولات پاكسان ادامه دارد

مديرعامل پاكسان:

در ايام نوروز توليد محصولات پاكسان ادامه دارد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: توليد محصولات شوينده در شركت پاكسان با همه قوا ادامه دارد.

با توجه به نياز جامعه به مواد شوينده براي پشت سرگذاشتن بحران ويروس كرونا با نظر مديرعامل اين مجموعه، شركت پاكسان در نظر دارد برخلاف سال هاي گذشته در ايام نوروز نيز به توليد ادامه دهد تا بتواند پاسخگوي نياز هموطنان به مواد شوينده باشد.

مديرعامل پاكسان با اشاره به نياز امروز جامعه به مواد شوينده و بهداشتي گفت: شركت پاكسان با بيش از 57سال سابقه توليد در زمينه محصولات شوينده و بهداشتي توانسته گام هاي مثبت زيادي را در جهت عرضه محصولات شوينده بردارد و به سهم خود در بهداشت عمومي جامعه خدمت كند.

مهندس بابك مصطفائي مديرعامل اين مجموعه در گپ و گفتي با پايگاه خبري پاكسان نيوز در خصوص وضعيت توليد در اين مجموعه گفت: در توليد به رقم قابل توجهي رسيده‌ايم و اين امر علاوه بر اين كه جهش بزرگي براي اين شركت محسوب مي شود، سبب مي شود علي رغم همه مشكلاتي كه در سال گذشته داشتيم سال 98 را در شرايط مساعدي به پايان برسانيم.

وي در ادامه با اشاره به برگزاري مجمع و تقسيم سود1000ريال به ازاي هر سهم خاطرنشان كرد: خوشبختانه توانستيم شرايطي را مهيا كنيم كه همه سهامداران راضي باشند و اين اتفاق اميدواريم تداوم داشته باشد.

مهندس مصطفايي به افزايش ميزان فروش محصولات پاكسان اشاره كرد و يادآورشد: ميزان فروش محصولات شوينده اين مجموعه نسبت به مدت مشابه افزايش مطلوبي داشته و اين حاصل تلاش و كار تك تك مديران و پرسنلي است كه در اين مجموعه فعاليت دارند.

مديرعامل پاكسان با تاكيد بر توليد محصولات جديد در آينده اي نزديك گفت: اين نويد را به مخاطبين محصولات اين مجموعه بدهم كه در پاكسان در تلاشيم براي به روز رساني محصولات و رفع نيازهاي جديد هموطنان به محصولات شوينده و بهداشتي و به منظور تكميل سبد كالايي اين مجموعه اقدامات خوبي صورت گرفته و به زودي محصولات جديد با برندهاي برف، سيو و....روانه بازار خواهد شد.

وي ضمن اشاره به توليد الكل با برند اركيد در اسفند در اين مجموعه افزود: ما به عنوان توليدكننده در قبال سلامت جامعه موظف هستيم و بايد در اين دوره حساس در كنار مردم بمانيم و هرچه از توانمان برمي آيد براي آنان انجام دهيم اين امر در حقيقت تعهدي است كه ما به مخاطبين محصولات خود داريم.

مديرعامل شركت پاكسان ثبات توليد و اشتغال را از برنامه هاي راهبردي اين مجموعه معرفي كرد و افزود: فعاليت شركت در سه شيفت كاري و توليد در بيست وچهار ساعت به همراه اضافه كار برخي از پرسنل در دو شيفت در ايام نوروز ادامه دارد.

مديرعامل شركت پاكسان در خاتمه اين گفتگو با اشاره به منويات مقام معظم رهبري در خصوص «رونق توليد» تاكيد كرد: هدف ما نيز رونق بخشيدن به توليد با تكيه به دانش فني كاركنان توانمندمان است و اميدواريم بتوانيم اين اهداف را به درستي اجرايي و عملياتي كنيم.دوشنبه 26 اسفند 1398