داستان امروز پاکسان و محصولات ماندگار و خاطره انگیزش

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

داستان امروز پاکسان و محصولات ماندگار و خاطره انگیزش

امروزه همه مردم دنیا، بلافاصله با دیدن نشانه هایی، برند آن را تشخیص می دهند؛ از شعار معروف ” پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد” تا یادآوری روزهایی که برای خرید یک کالای شوینده می گفتند: ” برف داری؟ “، اکنون این برندها به جایگاه ماندگار خود رسیده اند، و در سراسر جهان شناخته شده هستند.

در روزهایی که هزاران محصول با شعارها و تبلیغات گوناگون برای ترغیب مصرف کننده به بازار عرضه میشود، نام هایی هست که نه تنها از لحاظ کیفیت بلکه از نظر خاطره انگیز بودن هم رقیبی برای آن به ندرت پیدا میشود.

در ماندگاری برند اولین و مهم ترین فاکتوری که شرکت ها باید مد نظر قرار دهند، شناخته شدن است. محصولی که عرضه می کنید باید لااقل حاوی یک عنصر متمایز باشد؛ یعنی ویژگی خاصی که آن را از سایر رقبا پیش می اندازد. و در مصرف کننده جذابیت ذهنی و روانی نیز داشته باشد.

شرکت پاکسان از همان تولیدکنندگان صنعت شوینده است که با سابقه بلند مدت خود سالها با مردم همراه بوده و شعار ” پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد” را سر داده است و امروز با گذشته چندین دهه حضور محصولاتی با فاکتورهایی منحصر بفرد همچون : گلنار، سیو، برف، گلی، سپید و … را برای مصرف جامعه با همان محبوبیت سابق که اکنون با خاطره زیبای سالهای دور است روانه بازار می کند.

ازینرو داستان محصولات خاطره‌انگیز پاکسان با رویکرد و تدبیر مدیران ارشد این مجموعه، در شهر های ایران نمایشی جدید به خود گرفته تا علاوه بر تایید اصالت و داشتن کیفیت برتر برا نسل جدید، تداعی کننده خاطرات کودکی و جوانی ما باشد.

 

 

منبع خبر: توسعه صنايع بهشهرچهارشنبه 19 شهریور 1399