خود را وامدار تفکر بسیجی می دانم

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

خود را وامدار تفکر بسیجی می دانم

به گزارش پاکسان نیوز، مراسم گرامیداشت هفته بسیج روز شنبه ششم آذرماه سال جاری با حضور فرماندهان لشکری، جانبازان عضو خانواده بزرگ پاکسان و مدیران بخش های مختلف این مجموعه برگزار شد.

در این مراسم مهندس محمدرضا حیدری مدیرعامل شرکت پاکسان با اشاره به صبر و گذشت بسیجیان در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: بسیج چنان با صلابت و با اقتدار در دوران دفاع مقدس و در همه عرصه ها حضور یافت که همه معادلات دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و ایران را برهم زد.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حرم یادآورشد: مبارزه علیه استکبار همچنان ادامه دارد و بسیجیان خالص با درک این موضوع و برای دفاع از حریم ولایت و حرم ائمه اطهار(ع)، شهادت در راه خدا را بر می گزینند و این گویای این حقیقت است که امام خمینی(ره) به عنوان پایه گذار بسیج میلیونی و مقام معظم رهبری به عنوان باغبان این تفکر درک درستی از جوانان انقلابی داشته اند.

مدیرعامل شرکت پاکسان بصیرت داشتن بسیجی را رمز موفقیت او برشمرد و افزود: بسیج باید در همه امور بصیرت داشته باشد و همانطور که امام فرمودند و مقام معظم رهبری فرمودند این بصیرت است که آنها را از انحراف از مسیر و اهداف انقلاب باز می دارد.

مهندس حیدری سپس تلاش های بسیجیان در عرصه صنعت و اقتصاد را ستود و خاطرنشان کرد: تلاش بسیج در عرصه اقتصاد و صنعت نیز قابل تقدیر است و همین تفکر بسیجی است که موفقیت های بسیاری را نصیب ایران اسلامی کرده و چرخ های علم، دانش و صنعت را به گردش درآورده است.

وی استراتژی مدیریتی خود را نشات گرفته از تفکر بسیج معرفی کرد و گفت: خود را وامدار تفکر بسیجی می دانم و هر اقدامی که در دوران مدیریت خود انجام داده ام حاصل اندوخته هایم در مکتب بسیج بوده است. خوشبختانه همین تفکر بسیجی است که تولید در این مجموعه را تا40درصد افزایش داده و تلاش های تک تک پرسنل این مجموعه را به ثمر رسانده است.

مدیرعامل شرکت پاکسان در خاتمه ابراز امیدواری کرد که با کار جهادی و تلاش بسیجی وار بتوانیم موفقیت های بیشتر و مستمری را کسب کنیم.

در ادامه این مراسم سردار براتلو از سپاه محمد رسول الله(ص) با تبریک هفته بسیج گفت: اقتدار امروز کشور ما مرهون خون شهدا و بسیجیانی است که در دوران دفاع مقدس از هیچ تلاش و کوششی فروگذاری نکردند و امروز نیز در همه عرصه ها حضوری فعال دارند و برای اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی از خودگذشتگی می کنند.

وی به اتفاقات اخیر جهان اسلام اشاره کرد و افزود: امروز دشمنان ایران و انقلاب با علم کردن تکفیری ها خصوصا داعش در حال توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و بسیجیان و جوانان ایرانی با درک درست این حقایق برای دفاع از حرم صف کشیده‌اند تا مزدوران غرب را در خارج از مرزهای ایران سرکوب کنند.

سردار براتلو در ادامه یادآورشد: باید به جوانان به عنوان اهرم های قدرت و توانایی اعتماد کرد. در دوران حساس جنگ نیز کسانی که در عرصه نظامی خطیرترین عملیات را فرماندهی می کردند؛ بسیار جوان بودند.

وی ضمن اشاره به جانفشانی بسیجیان در دفاع مقدس خاطرنشان کرد: نوجوانان بسیجی برای اینکه در جبهه ها حضور داشته باشند تاریخ تولدشان را در شناسنامه هایشان زیاد می کردند و همین نوجوانان بسیجی بودند که توانستند در دوران دفاع مقدس سرمنشأ کارهای بزرگ و تاثیرگذار باشند.

براتلو نقش بسیج را در عرصه صنعت انکار نشدنی خواند و گفت: ما هر زمان که از تفکر بسیجی استفاده کردیم موفق بودیم و هر زمان که از تفکر بسیجی فاصله گرفتیم و مصلحت اندیش شدیم شکست خوردیم.

وی در جمع فرماندهان کشوری و لشکری، بسیجیان و مدیران و پرسنل مجموعه پاکسان به تغییر وضعیت پرسنل شرکت پاکسان از پیمانی به قراردادی اشاره کرد و افزود: بسیار خوشحال شدم وقتی شندیم در دوره ای که بسیاری از مدیران با قراردادهای غیرشفاف نیرو جذب می کنند؛ مهندس حیدری با قراردادی کردن بیش از پانصد نفر از پرسنل این مجموعه اقدام افتخارآمیزی انجام داده است و این یک حرکت بسیجی‌گونه است که در کمتر مدیری سراغ دارم.

براتلو در خاتمه سخنانش ضمن تاکید بر ادامه مبارزه در عرصه صنعت گفت: چرخ های عظیم صنعتی این کشور به دست بسیج و بسیجی می چرخد و نباید فراموش کرد که با منزوی کردن انقلابیون کشور، انقلاب از مسیر خود خارج می شود و قدرتش را از دست خواهد داد و این همان کاری است که استکبار در حال پیاده سازی آن است اما خوشبختانه مردم همیشه هوشیار ایران فریب این ترفندها را نمی خورند و همانطور که امام خمینی به مردم تکیه داشت امروز هم مردم رکن اصلی و اساسی این انقلاب هستند.

در ادامه این مراسم محمدحسین مرادیان فرمانده پایگاه بسیج شهدای پاکسان گزارشی از فعالیت های یک ساله بسیج ارائه نمود و به پاس خدمات مهندس حیدری به عنوان مدیر نمونه بسیجی لوح تقدیری از سوی فرماندهی حوزه 489 بسیج کارگری به این مدیر بسیجی اهدا شد.

در خاتمه این مراسم معنوی که جانباز عزیز کشورمان موسی سلامت نیز میهمان آن بود از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شرکت پاکسان و بسیجیان نمونه این مجموعه با اهدای لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای تقدیر شد.

فرماندهی حوزه 489 برادر پاسدار آقای علیرضا طاهری و شورای فرماندهی و هیئت همراه و برادران نیروی انتظامی کلانتری خلیج فارس و جانباز موسی سلامت از میهمانان ویژه این مراسم بودند.یکشنبه 7 آذر 1395