حضور پر رنگ گلتاش در جشنواره سلامت دهان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

حضور پر رنگ گلتاش در جشنواره سلامت دهان

حضور پر رنگ گلتاش در جشنواره سلامت دهان

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: شرکت گلتاش در اولین جشنواره سلامت دهان با عنوان دندان سالم لبخند زیبا حضور یافت.

به گزارش پاکسان نیوز، شرکت گلتاش در اولین دوره جشنواره سلامت دهان و دندان که توسط انجمن سلامت دهان ودندانپزشکی اجتماعی و به همت سازمان غذا و دارو و دفتر بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت برگزار شد برندهای مختلف و تولیدات متنوع خود در گروه خمیردندان را عرضه نمود.

در این جشنواره که دوم تا چهارم اسفندماه سال جاری در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد غرفه شرکت گلتاش علاوه بر عرضه تمامی محصولات مراقبتی دهان و دندان خود در شاخه خمیر دندان کودکان جدیدترین تولیدات خود با برند پونه را به نمایش گذاشت که با استقبال بالای خانواده ها، کودکان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه روبه رو شد.

این جشنواره با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ سلامت دهان و مراقبت های بهداشتی دهان و دندان در بین عموم مردم برگزار شد و شرکت گلتاش از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ صنعت شوینده به دلیل رسالتی که در قبال مشتریان خود دارد در این جشنواره حضور یافت و به کارشناسان این شرکت به پرسش های مخاطبان و مصرف کنندگان محصولات خود پاسخ دادند.

در سه روز برگزاری جشنواره برنامه هایی همچون جلسات آموزش چهره به چهره برای شرکت کنندگان توسط اساتید و دانشجویان دندانپزشکی، جلسات آموزش بهداشت گروهی به صورت موضوعی، برنامه های هنری با موضوع سلامت دهان و دندان برای خانواده ها و کودکان و ... برگزار شد.

شركت گلتاش درزمینه تولید مواد اولیه و محصولات آرایشی و بهداشتی شامل انواع خمیردندان، شامپو، مایع دستشوئی، صابون و ... فعالیت دارد و محصولات خود را در اقصی نقاط ایران و كشورهای منطقه برای استفاده عموم مردم ارائه می کند و محصولات مراقبتی دندان خود را با برندهای دنتامکس، نسیم و پونه به بازار عرضه می نماید.سه شنبه 8 اسفند 1396