حضور شرکت پاکسان در جشن تحویل سال کهریزک

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

حضور شرکت پاکسان در جشن تحویل سال کهریزک

حضور شرکت پاکسان در جشن تحویل سال کهریزک
020000000000000.gif

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز:به منظور تکریم سالمندان و معلولین مجتمع خیریه کهریزک، مراسم جشن تحویل سال جدید با حضور شرکت پاکسان در این مرکز برگزار شد.

به گزارش پاکسان نیوز، مهندس علی صفوی نژاد مدیرعامل شرکت پاکسان، مدیران بخش های مختلف این شرکت و خانواده هایشان در شبی خاطره انگیز به همراه جمع زیادی از هنرمندان، مهرورزان و حامیان همیشگی، مدیران و کارکنان آسایشگاه خیریه کهریزک در کنار سالمندان و معلولین ساکن در این خانه بزرگ، حاضر شدند و جشن لحظه تحویل سال 1397را برگزار کردند.

در بخشی از این مراسم، محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه خیریه کهریزک با تبریک آغاز سال جدید خورشیدی به همه سالمندان و معلولین و همه میهمانان و حاضرین در این مراسم، سالی پر از خیرو برکت برای همه مردم ایران را از خداوند مهربان خواستار شد.

در این مراسم توان یابان و معلولین جوان ساکن در بخش ارغوان به اجرای دکلمه پرداختند. موسیقی زنده، حضور حاجی فیروز همراه با برنامه های نمایشی شاد از دیگر بخش های این مراسم بود.

در این مراسم از سوی شرکت پاکسان هدایایی شامل محصولات شوینده و بهداشتی و فردی به سالمندان، معلولین و توان یابان و میهمانان اهداء شد.

مدیرعامل، مدیران و پرسنل شرکت پاکسان از ساعاتی قبل از تحویل سال97 در بیست و نه اسفند ماه سال گذشته در سالن مهر مرکز اجتماعات کهریزک حضور یافتند و با ساکنین این مجتمع از نزدیک دیدار کردند.یکشنبه 16 اردیبهشت 1397