حركت پاكسان در جهت خودكفايي در توليد مواد اوليه

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

حركت پاكسان در جهت خودكفايي در توليد مواد اوليه

مديرعامل پاكسان در حاشيه نمايشگاه رنگ و رزين؛

پاكسان گام‌هاي مهمي را در جهت خودكفايي برداشته است

IMG_7152.jpg

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: نوزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و چسب در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ایران با حضور شركت پاكسان به عنوان يكي از بزرگترين توليدكنندگان محصولات صنعتي مرتبط آغاز به کار کرد

در حاشيه برگزاري اين نمايشگاه مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان ضمن بازديد از نوزدهمين نمايشگاه رنگ، رزين و محصولات صنعتي، حضور پاكسان را در معرفي محصولات اين مجموعه موثر خواند و آن را راهي براي معرفي شركت پاكسان به ساير شركت‌هاي توليدي و صنعتي معرفي كرد.

مهندس ساكي در اين خصوص ضمن گفتگو با پاكسان‌نيوز، با اشاره به اهميت حضور پاكسان در اين نمايشگاه گفت: شركت پاكسان به منظور معرفي مواد صنعتي در اين نمايشگاه حضور يافته تا بتواند با معرفي خود به عنوان يكي از بزرگترين شركت هاي توليدكننده مواد صنعتي دستاوردهاي خود را به مشتريان و مخاطبين معرفي كند.

به همين منظور با توجه به افزايش روز افزون مصرف مواد صنعتي در كشور و نياز بسياري از صنايع به اين مواد شركت پاكسان از ديرباز تصميم به توليد مواد صنعتي گرفت و به اقدامات موثري در اين خصوص دست زد.

ساكي در ادامه ضمن اشاره به ارزبري واردات اين محصولات به داخل كشور افزود: شركت پاكسان با توليد مواد صنعتي مورد نياز بسياري از توليدي ها توانسته مانع خروج ارز از كشور شده و در جهت خودكفايي كشور و رفع نياز محصولات صنعتي گام‌هاي مثبتي برداشته است.

وي لزوم تمركز بر توليد مواد صنعتي در اين مجموعه را يكي از استراتژي هاي اصلي شركت پاكسان معرفي نموده ويادآورشد: محصولات صنعتي همچون تگزاپون، تري‌گليسيرين، اسيد چرب و... توليد شده در اين شركت، به دليل مرغوبيت و قابل رقابت بودن آن با محصولات مشابه خارجي توانسته نسبت به مدت مشابه سال گذشته فروش قابل توجهي داشته باشد و نياز عمده شركت هاي گروه هلدينگ صنعت شوينده و ساير شركت ها به اين محصولات را برطرف نمايد.

ساكي به جايگزين نمودن روغن‌هاي ديگر با روغن پالم در مجموعه پاكسان نيز اشاره كرد و افزود: ما با اين اقدام توانستيم بخش بزرگي از تحريم هاي اين صنعت را بي اثر كنيم و گام مهمي در اين زمينه برداريم ضمن اينكه نياز عمده شركت هاي گروه به محصولات صنعتي را نيز برطرف سازيم.

وي توسعه محصولات صنعتي را به دليل استراتژيك بودن صنعت پتروشيمي در كشور يك فرصت در گروه توسعه تكنولوژيك و نوآوري فني خواند و يادآورشد: با افزايش تنوع محصولات نهايي آرايشي، بهداشتي و شيميايي و نياز جامعه به اين محصولات در حوزه توليدات شيميايي جديد، مصارف سازمان‌ها،‌ محصولات شستشو، نياز صنايع مختلف چرم سازي، نساجي، رنگ، رزين و.... شركت پاكسان توليد اين محصولات را در برنامه كلان توليدات خود قرار داد.

مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان در خاتمه ابراز اميدواري كرد شركت پاكسان بتواند با توجه به توان بالاي فني خود در بازر توليد محصولات صنعتي حوزه مواد شوينده به عنوان ليدر و تاثير كذار در اين بازار ظاهر شده و بيش از گذشته نقش خود را ايفا نمايد.

شايان ذكر است در اين دوره از نمايشگاه با حضور قدرتمند خود ضمن معرفي محصولات صنعتي خود، به ارائه دستاوردهاي نوين اين مجموعه پرداخت.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین و چسب تا 21 آذرماه از ساعت 9 الی 17 میزبان بازدید کنندگان بود.دوشنبه 25 آذر 1398