جهش توليدبه عزم و همت كارگران باز مي گردد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

جهش توليدبه عزم و همت كارگران باز مي گردد

مديرعامل پاكسان در مراسم تقدير از كارگران نمونه؛

جهش توليدبه عزم و همت كارگران باز مي گردد

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مديرعامل شركت پاكسان در مراسمي از كارگران نمونه اين مجموعه تقدير نمود.

در مراسمي با حضور بابك مصطفائي مديرعامل شركت پاكسان، ميلاد شمس عضو هيئت مديره و معاون بازاريابي و فروش، مهرداد زماني معاون تأمين و تداركات، سيدمحمود معززي نكوئي اصل مدير منابع انساني شركت پاكسان و شماري از پرسنل اين مجموعه از كارگران نمونه اين مجموعه تقدير شد.

در اين مراسم مصطفائي با تبريك ماه مبارك رمضان در جمع كارگران اين مجموعه گفت: رمز پيشرفت تلاش در جهت تحقق اهداف سازمان است و شما كارگران محور اصلي اين موفقيت هستيد و در سايه زحمات شماست كه مي توان برنامه هاي شركت را اجرايي نمود.

مديرعامل پاكسان ضمن اشاره به نام گذاري امسال توسط مقام معظم رهبري با عنوان «جهش توليد» خاطرنشان كرد: اين نام گذاري به عزم و همت شما كارگران باز مي گردد و اميدواريم با كمك تك تك شما اين امر محقق شود.

مصطفائي كارگران را سرمايه اصلي هر مجموعه اي خواند و با تقدير از آنان گفت: كارگران ستون هاي هر مجموعه اي هستند و قدرت و عظمت صنعت كشور به نيروي انساني و كارگران آن مجموعه باز مي گردد و هرگز نمي توان نقش آنها را ناديده گرفت و موفقيت را بدون حضور آنان در عرصه صنعت كشور متصور بود.

ويهمه كارگران را شايسته تقدير و تشكر دانست و در ادامه يادآورشد: امروز تصميم گرفتيم حداقل تقدير را از شما عزيزان به جا بياوريم بي شك همان گونه كه ائمه اطهار به كسب روزي حلال توصيه كرده اند و امام صادق(ع) فرموده شمشیر زدن آسان ‌تر از کسب روزی حلال است كار و تلاش شما نيز هم سنگ جهاد است و اين امر بسيار ارزشمند است.

مصطفائيپاكسان را يك خانواده منسجم خواند و تاكيد كرد: تك تك ما آنقدر كه وقت خود را در اين مجموعه سپري مي كنيم شايد در كنار خانواده هايمان نباشيم و اين امر اهميت تلاش مجاهدانه در مسير كسب روزي حلال و اهميت آنرا بازگو مي‌كند.

مصطفائي در بخش ديگري از سخنان خود در جمع كارگران نمونه اين مجموعه به آوازه نام و برندهاي پاكسان اشاره كرد و افزود: شركت پاكسان با بيش از نيم قرن كار و فعاليت در حوزه توليد مواد شوينده و بهداشتي و با دارا بودن برندهالي معروفي همچون برف، سپيد، گلنار و.... در زمره شركت هاي خوشنام ايران است و اين خوشنامي و موفقيت به مدد همت و كار و تلاش شما عزيزان محقق شده.

مديرعامل پاكسان به حضور پرسنل اين مجموعه در لحظه تحويل سال در شركت اشاره كرد و گفت: بسياري از شما عزيزان در لحظه تحويل سال در شركت حضور داشتيد و اين كار شما آنقدر بزرگ است كه نمي توان براي آن نرخي تعيين كرد.

در ادامه اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هديه‌اي به رسم يادبود از كارگران نمونه تجليل شد.شنبه 27 اردیبهشت 1399