جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان برگزار شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان برگزار شد

با حضور مديرعامل گروه توسعه ملي؛

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان برگزار شد

_MG_7315.jpg

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس شركت پاكسان در هفتمين روز دي ماه سال جاري برگزار شد.

جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس پاكسان با حضور دكتر سديدي مديرعامل گروه توسعه ملي، دكتر خدامرادي سرپرست شركت توسعه صنايع بهشهر، جمعي از مديران عامل و اعضاي هيئت مديره ساير شركت هاي توسعه صنايع بهشهر، مهندس داراب وكيلي مديرعامل هلدينگ صنعت شوينده، مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان، معاونين، مديران و اعضاي هيئت مديره اين مجموعه در هفتم دي ماه سال جاري در شركت پاكسان برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم مهندس ساكي مديرعامل شركت پاكسان ضمن خير مقدم به ميهمانان ويژه اين مراسم و هيئت همراه، ضمن تبريك پنجاه و هفتمين سالروز تاسيس شركت پاكسان گفت: وظيفه خودم ميدانم كه اين روز بزرگ را كه يادآور 57سال تلاش بي دريغ پرسنل اين مجموعه است را تبريك بگويم چرا كه تداوم كار، توليد و حيات پاكسان مديون تلاش تمام كساني است كه براي اعتلاي اين مجموعه زحمت كشيدند و اگر اين تلاش‌ها نبود بي شك نمي توانستند پاكسان را براي ما به ارث بگذارند.

مديرعامل شركت پاكسان به پايان سال مالي اين شركت اشاره كرد و افزود: توليد كار ساده اي نيست و همه ميدانند كه در اين برهه از زمان كه با چالش‌هاي جدي كه در توليد با آن روبه رو هستيم اگر تلاش هاي شما پرسنل زحمت كش و حمايت هاي دكتر سديدي مديرعامل گروه توسعه ملي نبود نمي توانستيم با افتخار اين سال را سپري كنيم و از پس مشكلاتي كه تحريم ها براي ما رقم زده اند بر بياييم.

مهندس ساكي ضمن قدرداني از مديران و پرسنل زحمتكش بخش‌هاي مختلف شركت پاكسان گفت: با اتفاقاتي كه در سه ماهه نخست سال جاري رقم خورد سبب شد نتوانيم  عملكرد مطلوبي داشته باشيم و سه ماهه نخست سال را از دست داديم و در شش ماه گذشته عملكرد شركت پاكسان و مجموعه باعث اين موفقيت شد و توانستيم بر بسياري از مشكلات ناشي از افزايش قيمت مواد اوليه غلبه كنيم و به رونق در توليد برسيم و منويات مقام معظم رهبري در توليد را در عمل اجرايي نماييم.

وي ابتكار و خلاقيت مديران بخش هاي مختلف اين مجموعه را ستود و به جايگزين كردن مواد اوليه وارداتي با مواد اوليه توليدي اين مجموعه يادآورشد: براي كاهش وابستگي به مواد اوليه وارداتي موفق شديم برخي از مواد نياز را با تكيه به توان فني و دانش بومي توليد كنيم و بدون آنكه به كيفيت محصول نهايي صدمه اي وارد شود در توليد از آن بهره ببريم كه تداوم اين امر مي تواند مانع خروج ارز از كشور شده و موجبات رونق اقتصادي را فراهم سازد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود از مديران شركت توسعه صنايع بهشهر، از مديرعامل، اعضاي هيئت مديره و مديران شركت به پخش نيز به دليل همكاري در فروش محصولات شركت پاكسان تقدير و تشكر نمود.

مديرعامل شركت پاكسان در ادامه سخنان خود ضمن تبريك انتصاب شايسته دكتر خدامرادي به سرپرستي شركت توسعه صنايع بهشهر خاطرنشان كرد: اين انتصاب را تبريك مي گوييم و آرزو مي كنيم كه ايشان در اين پست خطير موفق باشند و در اين سمت همچون سمت هايي كه پيش از اين در كشور بر عهده داشتند نيز موفق تر عمل كنند.

مهندس ساكي در ادامه ضمن اشاره به رفتن دكتر صادق الحسيني از شركت توسعه صنايع بهشهر يادآورشد: ما از آمدنها خوشحال مي‌‍شويم و نه رفتن ها اما يقين داريم با كارنامه درخشاني كه دكتر خدامرادي دارند در اين سمت نيز موفق عمل خواهند كرد.

 

تلاش پرسنل پاكسان در مسير توليد كار جهادي است

دكتر سديدي مديرعامل گروه توسعه ملي حضور خود در جمع مديران و پرسنل شركت پاكسان را موجب بركت معرفي كرد و ضمن تبريك پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس پاكسان گفت: من تلاش غيورانه يكايك شما را ارج مينهم و قدردان زحمات همه شما كه با كار مثمر و موثر چرخ هاي توليد را به گردش درمي آوريد هستم.

وي تلاش پرسنل پاكسان در مسير توليد را كار جهادي خواند و افزود: در تمامي جلسات همواره گفته ام كه برادران ما مشغول تلاش هستند و همواره از شما بزرگواران يادكرده ام و اميدوارم همواره شاد باشيد و از كاري كه در اين مجموعه به عهده داريد لذت ببريد.

مديرعامل گروه توسعه ملي در ادامه با تقدير از زحمات مديرعامل شركت پاكسان خاطرنشان كرد: مهندس ساكي همواره در مديريت خود نوآوري را مدنظر قرار داده اند و همواره دغدغه كارگران را داشته و دارند.

دكتر سديدي در بخش ديگري از سخنان خود ضمن اشاره به تاثيرعمر شركت در توسعه يك كشور يادآورشد: در مباني توسعه، طول عمر شركت ها نقش ايفا مي كند در سال 1341 شركت پاكسان تاسيس شده و كساني كه در اين شركت مشغول به كار بودند متولدين بين سال هاي 1310تا 1320بودند و امروز ممكن است نباشند اما اين برند هست و در بين خانواده ها محصولات پاكسان نقش نوستالژي دارد.

وي به سودآوري شركت پاكسان اشاره كرد و افزود: وقتي در جلسات سود ميلياردي شركت پاكسان را اعلام مي كنم به عنوان نماينده نيز از حيثيت شما نيز دفاع مي كنم چرا كه در اين مجموعه هم مديران خوب داريم و هم كارمندان خوب و هم كارگران خوب و انسان خوب نيز داريم و جمع اينهاست كه خروجي كار و فعاليت آنها مفيد و ستودنيست و در حد اعلا موجب افتخار ماست.

مديرعامل گروه توسعه ملي دستيابي به تعالي را يكي از اهداف متعالي هر مجموعه توليدي معرفي كرد و در ادامه خاطرنشان كرد: در صورتي مي توان به موفقيت رسيد كه در آن مجموعه همدردي، هم فكري و همدلي وجود داشته باشد و هيچ شركتي را نمي توان تنها بر اساس مباني قانون تجارت اداره كرد و يا با مباني خشك نظريه هاي مديريتي تيلور نمي توان يك كارخانه را مديريت كرد بلكه مديريت بر مبناي دل باشد، مغز خروجي اش انديشه است و قلب شماست كه در حقيقت معنا دهنده و انگيزه كار است.

دكتر سديدي به سود هزار و بيست ميليارد توماني فروش شركت پاكسان در سال مالي كه گذشت اشاره كرد و گفت: شما در اين سود 220ميليارد توماني سهيم هستيد و اميدوارم ماحصل اين همدلي و رفتار خاضعانه و دوستانه در شركت پاكسان همواره جاري باشد و ساعاتي كه پرسنل اين مجموعه در اينجا سپري مي كنند برايشان لذت بخش و آرامش بخش باشد.

وي به سابقه طولاني پاكسان اشاره كرد و افزود: پيشينه تاريخي پاكسان از سال 41 تاكنون روزهاي سخت بسياري را ديده جنگ را ديده و در دوره اي با مشكلات تامين مواد اوليه و زماني براي مبادلات ارزي با مشكل روبه رو بوده و توانسته با نيروي ديگر و ابزار ديگري اهداف خود را به پيش ببرد.

مديرعامل گروه توسعه ملي كه ميهمان ويژه جشن پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس پاكسان بود ضمن ابراز خوشحالي از حضور در جمع مديران و پرسنل اين مجموعه يادآورشد: گروه توسعه ملي محكم و استوار بر مبناي شعار و اصول حرفه اي خودش و با تاكيد بر اصول اخلاقي خودش و رفتار در چهارچوب اعتدال امانتدار منافع ذينفعان اين مجموعه است. ذينفعاني كه شامل سهامداران، مديران،‌پرسنل و كارگران اين مجموعه است.

وي در خاتمه سخنانش با اشاره به اهميت توجه به نفع عمومي خاطرنشان كرد: گروه توسعه ملي در شرايط دشوار به دنبال سود سوزآور نيست به اين معني كه لبخند همگاني بر لبان همه ذينفعان مجموعه بنشيند چرا كه معتقديم اجماع سازي منافع يعني اجماع سازي لبخند.

اين مراسم با اجراي موسيقي زنده، برنامه‌هاي طنز ادامه يافت و در پايان از تمامي مديراني كه در پنجاه و هفتمين سالگرد تاسيس اين شركت در كنار پاكسان حضور داشتند قدرداني شد و به آنان به رسم يادبود لوح تقدير اهدا شد. همچنين از تعدادي از اعضاي هيئت مديره و مديران شركت به پخش نيز با اهداي لوح، تقدير شد.

همچنين به قيد قرعه به پرسنل مجموعه جوايز ارزنده اي اهدا شد. جشن پنجاه و هفت سالگي شركت پاكسان با برش زدن كيك تولد اين شركت خاتمه يافت.یکشنبه 8 دی 1398