جشن آزادگي در شركت پاكسان

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

جشن آزادگي در شركت پاكسان

جشن آزادگي در شركت پاكسان

azadegan.jpg

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: روز 26مردادماه سال 69 براي مردم ايران رنگ و بوي ديگري داشت و فصل پاياني بود بر هشت سال دفاع مقدس با دشمن تا بن دندان مسلحي كه از همه جهات از شرق تا غرب حمايت مي شد.

روز بيست و شش مرداد ماه بودكه اسراي جنگ تحميلي بعد از سالها تحمل مشقت و سختي هاي دوري از وطن و خانواده به كشور باز گشتند و هزاران دل غمگين را مالامال شادي كردند.

۳۹هزار و ۱۴۰ نفر آزادگان ایرانی طی ۶۵ مرحله از تاریخ ۲۶ خرداد ماه سال ۱۳۶۰ تا ۲۶ اسفندماه ۱۳۶۹ به کشور منتقل شدندو پا به خاك وطن گذاشتند.

شركت پاكسان نيز با رسالتي كه در قبال كساني كه روزي براي سربلندي اين مرز و بوم جنگيده بودند سهم كوچكي از اين جشن آزادي و رهايي داشت.

شركت پاكسان در بحبوحه ورود آزادگان بعد از ورود به خاك وطن صلاحديد ستاد آزادگان ميزبان قدوم شماري از اين عزيزان بود و بخشي از ايزوله بهداشتي در اين مجموعه و شركت صنعتي بهشهر برپا شده بود.

شركت پاكسان نيز همچون آحاد مردم خود را وامدار ازخود گذشتگي عزيزاني مي دانست كه در جنگ تحميلي و بعد از آن در دوران اسارت از جان و جواني خود گذشته بودند و حالا، بعد از تحمل سالها درد و رنج و سختي پا به كشور نهاده بودند.

در مدتي كه آزادگان در شركت پاكسان دوران ايزوله بهداشتي را طي مي كردند مديران وقت اين مجموعه تمام تلاش خود را به كار گرفتند تا در اين دوران كوتاه اقامت به آنان سخت نگذرد و در وطن خود و در دل پايتخت احساس غربت نكنند.

روابط عمومي شركت پاكسان، اين روز عزيز را به همه آزادگان كشور خصوصا عيوض محمدي، علي كشتكار باقري، منوچهر آجيلي، شاه حسين نجفي مقدم، سيد جلال اسدي، حميدرضا صفدري احمدآبادي، سيف الدين پيرآيي، كيكاييل كشاورز، حسين عبدالهي از پرسنل اين مجموعه كه سالهايي از عمر خود را در اسارت گذراندند تبريك و تهنيت مي گويد و آرزوي سلامت و طول عمر را براي آنان از درگاه خداوند متعال خواستار است.شنبه 26 مرداد 1398