توليد مايع ضدعفوني كننده اركيد در شركت پاكسان كار جهادي بود

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

توليد مايع ضدعفوني كننده اركيد در شركت پاكسان كار جهادي بود

مديرعامل توسعه صنايع بهشهر؛

توليد مايع ضدعفوني كننده اركيد در شركت پاكسان كار جهادي بود

IMG_3685.jpg


پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: خط توليد محلول ضدعفوني كننده اركيد با حضور دكتر محسني مجد مديرعامل شركت توسعه صنايع بهشهر در شركت پاكسان راه اندازي شد.

شرکت پاکسان در راستاي پاسخ گويي به نيازهاي جامعه روز شنبه دهم اسفندماه، خط توليد محلول ضدعفوني كننده اركيد را با حضور دكتر محسني مجد جمعي از اعضاي هيئت مديره، مديران و معاونين شركت توسعه صنايع بهشهر مهندس بابك مصطفايي مديرعامل شركت پاكسان، اعضاي هيئت مديره و مديران اين مجموعه در شركت پاكسان راه اندازي كرد.

به گزارش پاكسان نيوز، دكتر محسني مجد مديرعامل توسعه صنايع بهشهر در حاشيه افتتاح اين خط توليد در جلسه اي با حضور مديرعامل شركت پاكسان، اعضاي هيئت مديره، و جمعي از مديران شركت پاكسان ضمن تقدير از مديرعامل اين مجموعه گفت: اين اتفاق خجسته، حاصل كار جهادي و مديريت مهندس مصطفايي بود كه در كمترين زمان ممكن مجوزهاي توليد اين محصول گرفته شد و براي رفاه حال هموطنان عزيز در زمان اندكي اين ماده ضدعفوني كننده به توليد انبوه رسيد.

وي به عرضه شدن اين محصول در روز جمعه در برخي از فروشگاه هاي تهران اشاره كرد و افزود: اين كار خداپسندانه شايسته تقدير و تشكر است و بي شك كاري كه براي رضاي خدا و خلق خدا باشد نياز به تبليغ ندارد و تعصبي كه شركت پاكسان از ديرباز به هموطنان خود داشته و دارد ستودني است.

مديرعامل توسعه صنايع بهشهر در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به خوشنام بودن برندهاي پاكسان خاطرنشان كرد: برندهاي پاكسان از ديرباز مورد توجه مردم بوده و همواره محصولات باكيفيتي را روانه باز كرده است و همه ما در خانه و خانواده از ديرباز از محصولات آن استفاده مي كنيم.

دكتر محسني مجد در بخش ديگري از سخنان خود ضمن تقدير از مهندس بابك مصطفايي مديرعامل به دليل اقدام به موقع در توليد محلول ضدعفوني كننده اركيد يادآورشد: من در اين اقدام جهادي مسئوليت پذيري را ديدم و به تمام مديران و پرسنل اين مجموعه تبريك مي گويم كه چنين مدير لايقي در اين مجموعه داريد و مطمعن هستم كه روز به روز شاهد موفقيت‌هاي پايدار شركت پاكسان باشيم.

مهندس بابك مصطفايي مديرعامل شركت پاكسان با اشاره به اهداف اين مجموعه از راه اندازي اين خط توليد گفت: در راستای پاسخ‌گویی به نیاز جامعه محلول ضدعفونی‌کننده ارکید را تولید و در سبد کالایی محصولات خود قرارداد تا بتواند به نياز جامعه پاسخ داده و نياز هموطنان عزيز به مواد ضدعفوني كننده را مرتفع كنيم.

وي در آيين افتتاحيه خط توليد اين محصول جديد افزود: در شرايطي به سر مي بريم كه بايد هر كمكي كه از عهده ما برمي آيد در حق همونان مان انجام دهيم. شركت پاكسان با بيش از 57 سال سابقه همواره در كنار مردم ايستاده و تلاش نموده محصولات با كيفيت خود را در سبد خانوار قرار دهد اينك نيز لازم است كه رسالت خود را كه همان شعار«پاكسان به سلامت خانواده مي انديشد است»را اجرايي نماييم تا از دغدغه هاي هموطنان مان كم كنيم.

مهندس مصطفايي با اشاره به اين نكته كه اين محلول ضدعفوني كننده با برند اركيد توليد مي‌شود خاطرنشان كرد: در اين خط در ابتداي امر توليد روزانه 5هزار ليتر محلول توليد مي شود كه براي ضدعفوني كردن دست و سطوح مناسب بوده و حاوي 80درصد الكل و مطابق با استانداردهاي جهاني است.

دكتر محسني مجد مديرعامل شركت توسعه صنايع بهشهر و هيئت همراه در بخش ديگري از آئين افتتاحيه خط توليد مايع ضدعفوني كننده اركيد از ديگر بخش‌هاي ستادي و خطوط توليدي شركت پاكسان بازديد نمود و ضمن خداقوت به پرسنل خطوط توليدي بابت زحمات شبانه روزي آنها در توليد اين ماده ضدعفوني كننده قدرداني كرد.

همچنين مهندس بابك مصطفايي مديرعامل پاكسان از توزيع رايگان محلول ضدعفوني كننده دست و صابون سيو هتلي طي روزهاي عادي در ايستگاه هاي مترو و مراكز پر تردد تهران بزرگ خبر داد.یکشنبه 11 اسفند 1398