با تلاش در فضای همدل و هم‌سو می توان به موفقیت دست یافت

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

با تلاش در فضای همدل و هم‌سو می توان به موفقیت دست یافت

مدیرعامل شرکت پاکسان در جشن سالگرد پیروزی انقلاب؛

با تلاش در فضای همدل و هم‌سو می توان به موفقیت دست یافت

پايگاه خبري تحليلي پاکسان نيوز: مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن ایام الله دهه فجر در شرکت پاکسان برگزار شد.

مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و جشن ایام الله دهه فجر در شرکت پاکسان، با حضور مدیرعامل، مدیران، پرسنل و میهمانانی از هلدینگ صنعت شوینده برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مهندس ساکی مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن تبریک ایام خجسته پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تلاش و کار فزاینده در شرکت پاکسان سبب شده که چرخ‌های تولید در این شرکت عظیم و خوشنام همچنان ادامه داشته باشد و موفقیت های بسیاری را نصیب این مجموعه نماید.

وی با اشاره به مشکلاتی که بسیاری از شرکت های صنعتی با آن دست به گریبان هستند یادآور شد: کشورمان تحت فشارهای فزاینده بیرونی بسیاری قرار دارد و این فشارها باعث شده شمار زیادی از شرکت های صنعتی و تولیدی با مسائل و مشکلات متعددی روبه‌رو شده‌‌اند اما شرکت پاکسان توانسته با همه قوا بر مشکلات فائق آمده و این مشکلات را یکی یکی پشت سر بگذارد و در بازار شوینده سهم قابل توجهی را به خود اختصاص دهد.

مدیرعامل شرکت پاکسان در ادامه سخنان خود به اثرات تحریم در تامین مواد اولیه اشاره کرد و یادآورشد: اثرات تحریم در تامین مواد اولیه انکار نشدنیست اما تاکنون توانسته ایم با موفقیت تاثیرات منفی آن را خنثی کنیم و بخش عمده مواد اولیه را با موفقیت از گمرک ترخیص نماییم.

مهندس ساکی ضمن اشاره به توان فنی و کارآیی پرسنل شرکت پاکسان خاطرنشان کرد: هم افزایی و کارآمدی که در بین پرسنل و نیروهای شرکت پاکسان وجود دارد سبب شده بتوانیم بر بسیاری از مشکلات فائق بیاییم و موفقیت های چشمگیری را کسب نماییم و این تنها نتیجه همکاری، همدلی و تلاش همه همکارانیست که در این مجموعه با همه توان خود فعالیت می کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن برگزاری مجمع شرکت پاکسان تاکیدکرد: امیدواریم در مجمع نیز اتفاقات خوبی رقم بخورد چرا که در حقیقت مجمع نتیجه کار و زحمت یکساله همه مدیران، پرسنل و کارگرانی است که در این مجموعه کار و فعالیت می کنند و مانند چرخ دنده هایی که در جای درست خود قرار دارند، وظیفه خود را به درستی انجام می دهند.

مدیرعامل شرکت پاکسان همدلی و افزایش روحیه جمعی را رمز موفقیت دانست و افزود: مدیران و تصمیم سازان و تصمیم گیران باید همدلی را افزایش دهند چرا که تنها در سایه هم افزایی و افزایش مشارکت است که می توان به موفقیت دست یافت.

مهندس ساکی حمایت های دکتر یوسفی مدیرعامل هادینگ توسعه صنایع بهشهر و مهندس وکیلی مدیرعامل هلدینگ شوینده از شرکت پاکسان را یکی از رموز موفقیت آن برشمرد و یادآورشد: مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر همواره بر ایجاد و تثبیت اشتغال تاکید داشته و این می تواند چراغ راه توسعه شرکت باشد و همچنین حمایت هایی که مهندس وکیلی همواره از این شرکت داشته‌اند سبب شده شرکت پاکسان در جایگاه واقعی خود در صنعت شوینده کشور قرار بگیرد و بدرخشد.

وی در ادامه سخنان خود در جمع مدیران و پرسنل شرکت پاکسان به برنامه های سال آینده این مجموعه اشاره کرد و گفت: با عملیاتی شدن برنامه های آتی شرکت در حوزه تولید مواد اولیه مورد نیاز صنعت شوینده، شاهد تحول چشمگیری در این مجموعه خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت پاکسان ضمن تاکید بر موفقیت های تیم بازاریابی و فروش شرکت پاکسان یادآورشد: فعالیت در یک فضای همدل و همسو سبب شده بتوانیم در فضای کسبو کار موجود موفقیت های بسیاری را کسب کنیم و در جهت افزایش تولید و فروش گام برداریم.

در ادامه این مراسم که روز بیست و سوم بهمن ماه سال جاری در شرکت پاکسان برگزار شد از زحمات کسانی که در سال جاری در این شرکت بازنشسته شدند قدردانی شد.

همچین دراین مراسم باشکوه از برگزیدگان مسابقات ورزشی جام فجر شرکت پاکسان، پیشنهاد دهندگان برتر و کارمندان نمونه بخش های مختلف تقدیر و به رسم یادبود جوایز ارزنده ای به آنها تعلق گرفت.

حسن ختام این مراسم اجرای زنده موسیقی توسط پرسنل شرکت پاکسان اجرای برنامه طنز و استندآپ مجری‌گری با مشارکت پرسنل شرکت فضای شاد و مفرحی را پدید آورد.سه شنبه 30 بهمن 1397