با تغيير مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر؛ دلشادي مديرعامل شركت توسعه صنايع بهشهر شد

پاکسان به سلامت خانواده می اندیشد.

با تغيير مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر؛ دلشادي مديرعامل شركت توسعه صنايع بهشهر شد

با تصمیم هیات مدیره «شركت توسعه صنايع بهشهر» غلامرضا دلشادی به عنوان مديرعامل شركت توسعه صنايع بهشهر معرفي شد.

به گزارش پاكسان نيوز، با تصميم اعضاي هيئت مديره هلدينگ توسعه صنايع بهشهر، غلامرضا دلشادي از اعضاي هيئت مديره اين شركت به سمت مديرعاملي اين هلدينگ انتخاب و جانشين دامغانيان شد.

در مراسم معارفه مدیرعامل جدید شركت توسعه صنايع بهشهر، خداداد غریب پور، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی، ضمن اشاره به انتصاب غلامرضا دلشادي به عنوان مديرعامل اين هلدينگ بزرگ انتخاب وی را در جهت افزايش توانمندي هاي اين شركت دانست و گفت: در وهله اول بيش از هر چيز بايد به منافع سهامداران توجه كرد.

سپس فرهاد حنیفی رئیس هیات مدیره اين مجموعه به نمایندگی از طرف هیات مدیره از زحمات دکتردامغانیان تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و اعضای جدید هیئت مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار شد؛ خداداد غريب پور مدیرعامل گروه توسعه ملی با اشاره به زحمات دکتر دامغانیان در طول مدت مدیریت بر مجموعه توسعه صنایع بهشهر، انتخاب آقای دلشادی را به عنوان مدیرعامل و همچنین آقای یوسفی به عنوان عضو جدید و نایب رئیس هیات مدیره شرکت توسعه صنایع بهشهر را تبریک گفته و برای ایشان در این مسئولیت ها آرزوی موفقیت نمود.
در ادامه غریب پور با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، اظهار امیدواری کرد با توجه به حضور مدیران لایق و برجسته و همچنین اعضای جدید هیئت مدیره در شرکت توسعه صنایع بهشهر، این مجموعه می تواند شعارهای این سال را عملی نموده و با توجه به شعارهای گروه توسعه ملی یعنی     « توکل برخدا، کارتیمی، مسئولیت پذیری و انجام درست کار درست» در تولید و اشتغال سرآمد باشد.

شايان ذكر است غلامرضا دلشادي معاونت پشتيباني، امور استان‌ها و مجلس، معاون اداري-مالي قوه قضائيه و معاونت سازمان بازرسي كل كشور را در كارنامه فعاليت‌هاي خود دارد.شنبه 19 فروردین 1396